Обновено
Мојот Genik Контролер Полначот Лулка со Полнење Кабел за PS5, Џојстик Gamepad Еден Полнење Стојат Dock Станица за Sony Playstation 5 Конзола

Мојот Genik Контролер Полначот Лулка со Полнење Кабел за PS5, Џојстик Gamepad Еден Полнење Стојат Dock Станица

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 294.96

【Двојна Полнач за PS5 Контролер】- Оваа станица за полнење е специјално дизајниран за PS5 Dualsense контролер.Специјално дизајниран за да се надополни вашиот PS5 dualsense контролори.Повеќе од едноставна PS5 полнач, но исто така корисни контролер држачот. 【Брзо Контролер за Полнење на обвинителна Клупа】- И Dual Sense контролори обвинет истовремено во под 4 часа.Идеални за зачувување на место за чување на вашиот PS5 безжична контролори во полначот кога не е во употреба.Нека ти го знаат статусот на полнење на прв поглед. 【Led Индикаторот за Полнење да Застане】- Различни двојна обоени LED индикатор за светло покажува статус на полнење.Никогаш не текот обвинет вашиот PS5 контролер дури и задолжен за текот на ноќта. 【Безбеден и Сигурен Станица за Полнење】- Изградена-во интелигентни чипови и високо квалитетни компоненти се спречи двојна контролори и вашите уреди, од над-струја, во текот-напон, или краток спој заштита.Двојна полнење приклучете се обезбеди никогаш не снема на енергија на батеријата кога сте за да се постигне победа точка.Тоа е совршено решение за професионални гејмери!.Оваа PS5 контролер полнач, обезбедува лесен и брз начин да се наплатат и да ги чувате вашите PS5 Dual Sense контролер, тоа ќе потрае околу 2 часа да се задолжен контролор, и двајца контролори може да биде целосно наполнета истовремено во 4 часа.Со 2 вградени во микро USB адаптер пристаништа, ви Овозможува да ја полните до вашиот PS5 dualsense контролори истовремено.Црвено светло Членки На PS5 dualsense контролер се полни, сина светлина Членки На PS5 контролер е целосно наполнета. ( Ве молиме, користете V/2 A извор на енергија за да се обезбеди брзо полнење). 【Компактен и заштеда на Простор Дизајн】- Ова контролори станица за полнење за Play Station 5 карактеристики компактен, лесен и лесно пренослив дизајн кој ви овозможува да го носите со вас каде и да одите.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

Место матични на подлога преку дупка влече мост и завртка knob Се повлече чкрапалото и ги применуваат црт�

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу од 6 Спецификации подолу се однесуваат на секој обј

УЛ Наведени.Панел одбор монтажа.двоен скок.Тип на БЛ.Nokia Siemens BL Коло Прекинато е panelboard монтирани, не замен

【Компатибилност】Наменета за Samsung Галакси A02 S 6.5 инчи (вклучувајќи 1 калено стакло екран заштитник) Ако с

Тип : Дупчалка Со Спирална Бургија Вежба Малку.Материјал : Јаглероден Челик.Сечење Кол : 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20m

【Зошто ви е потребна за тоа】 : Нема потреба да чекаат за поправка на автомобил вдлабнатини во поправка �

Врвен квалитет на термичка хартија во ролни, јасни слики.Се користи за 57mm касиерот печатач, ПОС Печатач �

Помогне да се најде дент на автомобилот.Нов материјал,дент безболно отстранување поправка алатка линиј

Благодарение на чекор вежба е целосно зависна од склони работ дека е само со 1mm должина,Ако се хранат брз

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

Shoe Box : Пластовидно пластични кутии за чевли ( големини до НАС 13) не само што ќе ви помогне да ги организир�

Направен од висок квалитет на дрвени материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Тресење нежно не груб

Endcapped, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hydrophobic (van der Waals)

★【Памук, Шеќер Едрилица Замав Јаже】Стаорец додатоци во собата е направен на квалитетот памук, мека, тр

Моќ RMS / MAX : 300 W / 600 W.Одлична Минливи Одговор и Ниска Дисторзија.Нуди Фреквенција Одговор на 2 KHz25 KHz со 4 ил

♔♚【Натпревар】Совршен натпревар со вашите омилени панталони, leggings, црни панталони, фармерки и така на�

❀❀☛[Промовира Здрава Исхрана за Кучиња] загатка фидер куче сад е внимателно дизајниран да го забави хр

ГОЛЕМ SIZE големината е 60" должина * 54" ширина, што е повеќе од просекот берберот / Салон кејп наметки.Косат�

Поради прирачник за мерење и инструмент разлики, може да биде грешка на 1~3cm, ве молиме да се разбере.【Уд�

Scroll