Обновено
Целосно Гола Подготвени Поставите Восок за Лице, Бикини & Тело - Лесен за Употреба Восок Ленти, со Полно Тело, Отстранување на Влакна, Сите Природен Антиоксиданс, Ало

Целосно Гола Подготвени Поставите Восок за Лице, Бикини & Тело - Лесен за Употреба Восок Ленти, со Полно Тело,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 347.76

нема хаос.ЕТЕРИЧНИ МАСЛА - Маслото од Јојоба природно смирува воспалена кожа.КАРТАТА е СЕРТИФИЦИРАН СУРОВОСТ-FREE & ВЕГЕТАРИЈАНСКА-Формулирани, без parabens, phthalates слободни.Содржи антиоксиданс и антибактериски својства, што го намалува црвенилото и го спречуваат иритација на кожата.- Противалергиски - Paraben & Phthalate Слободно - Вегетаријанци & Суровост-Слободен Formula Kit Вклучува : - 42 восок ленти вкупно : - 18 бикини / underarm ленти - 12 тело ленти - 12 лицето ленти - 6 целосно ИСКЛУЧУВАЊЕ Пост Восок Чистење Towelettes со Масло од Лаванда.нема топлина.Лесен за користење во секое време, насекаде, и го отстранува дури и најкраткото на влакната.Овие без топлински ленти се наменети да бидат загреани со само вашите раце едноставно бришење на секоја лента помеѓу вашите дланки и полека повлечете дел за подготвен да се користи восок.ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ - Алое ви помага да го одржувате кожата мазна и хидрирани.ТУКА Е ЛАЖИЧКА : Лице, Бикини & Тело!Нашите подготвени поставите ВОСОК противалергиски восок ленти се во облик на обичај за сите делови од телото.ТУКА Е ЛАЖИЧКА-Лицето, Бикини & Тело!подготвен е сет ВОСОК противалергиски восок ленти се во облик на обичај за сите делови од телото.Нашите без топлински ленти се наменети да бидат загреани со само вашите раце едноставно бришење на секоја лента помеѓу вашите дланки и полека повлечете дел за подготвен да се користи восок.Лесен за користење во секое време, насекаде, и го отстранува дури и најкраткото на влакната.нема гужва.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Чистење Инструкции се Прелива некои од вашиот склопот на почисто, како што се нафтата, во садот и оставе�

12 бои да се избере,octagon форма, со печат на јасен шише, околу 65 монистра во едно шише.Печати направени со faux

♦ Едноставна Opration Место солидна, парафински восок во печка и да се сврти на машината.Вие сте толку секс�

Сите алуминиум топлина спроведување на лагер : брза и ефикасна топлинска спроводливост, со внатрешни во

Без разлика дали тоа е груб или парична казна коса, Anruz восок за полнење за бразилецот шанса да ги задово�

*Висококвалитетни материјали : ABS материјали се еколошки, безбедно, без мирис, нетоксичен и безбеден.пак�

Се применуваат топи восокот рамномерно по должината на раст на косата насока, со користење на cuticle бар.Т�

Температурата може да се прилагоди и контролирана до 120 целзиусови степени.Школка има извонреден топли�

Погоден за сите делови на телото, вклучувајќи го и лицето, раце, пазуви, нозете, бикини зона, нозе, веѓите,

★Траен ефект : На брз и лесен процес може да се отстранат коса за 34 недели.Нежно се применуваат на вашата

Поради разликите помеѓу различните прикази, може да биде боја разлики во сликата Поради прирачник за ме

* Со овие чинии, може да се стави грав во чаши и топло тоа, нема потреба да се прелива грав во потоплите, ле

Топлина на восок за 2030 минути, а потоа започнете да ја користите 100g Употреба Температура : 48℃ Напон : 100240

❤Благодарни Gigi Накит за Подарок❤ Врежани со реченицата "Најдобри Gigi Некогаш." Како Gigi Роденден Подароц�

Денес, Gi Gi останува лидер во отстранување на влакна решенија низ целиот свет и е посветена на обезбедува

Scroll