Обновено
MACHEREY-NAGEL 720017.46 Nucleosil 100-7 C8 HPLC 1 Колона, Аналитички, 250 mm Должина, 4.6 mm ID, USP L7

MACHEREY-NAGEL 720017.46 Nucleosil 100-7 C8 HPLC 1 Колона, Аналитички, 250 mm Должина, 4.6 mm ID, USP L7

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 19080.48

Крајот на снежните, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hydrophobic (van der Waals) интеракции, мал остаток silanol интеракции.Широко прифаќање како рутински пакување за многу различни полиња на хроматографија.Една од првите сферични silicas користи во HPLC.NUCLEOSIL е семејството на целосно porous сферични silicas со многу чиста и единствен Si O2 структура.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Висококвалитетни материјали ќе донесе пријатно чувство на вашата кожа на лицето.Без оглед на пол, возра

Врвен квалитет на термичка хартија во ролни, јасни слики.Се користи за 57mm касиерот печатач, ПОС Печатач �

【Повеќенаменски Кондензаторот Микрофон】Plug and play usb игри микрофон доаѓаат со USB Кабел ,само Само приклуч

【Двојна Полнач за PS5 Контролер】 Оваа станица за полнење е специјално дизајниран за PS5 Dualsense контролер.С�

【Зошто ви е потребна за тоа】 : Нема потреба да чекаат за поправка на автомобил вдлабнатини во поправка �

Овие предиво кесички се направени од високо квалитетна платно материјал за издржливост.Направени од ок

Нашите телефонски случај е само погодна за i Phone 13, ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред ст

♔♚【Натпревар】Совршен натпревар со вашите омилени панталони, leggings, црни панталони, фармерки и така на�

Направен од висок квалитет на дрвени материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Тресење нежно не груб

Квалитет на Услуга Ние обезбедуваме 30 дена полн износ враќање, Одличен услугата на купувачи носи может�

【Батерија Патување Шминка Огледало】led осветлен суета огледало е изграденаво 2000m Ah литиум батерија ово�

ГОЛЕМ SIZE големината е 60" должина * 54" ширина, што е повеќе од просекот берберот / Салон кејп наметки.Косат�

Благодарение на чекор вежба е целосно зависна од склони работ дека е само со 1mm должина,Ако се хранат брз

Материјал : High Speed Челик.Употреба : За Дупчење Дрво.Тип : Core Вежба Малку.DIY Материјали : Дрво.Материјал : Вис

Поради прирачник за мерење и инструмент разлики, може да биде грешка на 1~3cm, ве молиме да се разбере.【Уд�

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

Тип : Дупчалка Со Спирална Бургија Вежба Малку.Материјал : Јаглероден Челик.Сечење Кол : 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20m

Може да се користи за дома чување како облека, ватенка, кукли.Шик и едноставен изглед обезбедува природн

Моќ RMS / MAX : 300 W / 600 W.Одлична Минливи Одговор и Ниска Дисторзија.Нуди Фреквенција Одговор на 2 KHz25 KHz со 4 ил

Scroll