Обновено
HEYUANPIUS Живеат Звучна Картичка Полнење, Живеат Звучна Картичка Полнење,Кондензаторот Студио Микрофон за Компјутерски Игри Живеат Вокал Објава Звучна Картичка за

HEYUANPIUS Живеат Звучна Картичка Полнење, Живеат Звучна Картичка Полнење,Кондензаторот Студио Микрофон за Компјутерски

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2719.68

Сите високо-одделение за греење кондензатори се користат и материјали се претенциозност.Адаптација на секоја компонента на звукот е внимателно избрани и debugged. стандард микрофон во индустријата, која е копирана од страна на повеќето микрофон производители.Тоа има директно фреквенција одговор крива, целосна фреквенција е премногу мазна и високата фреквенција е стабилен само малку.Звукот е полн со средна и ниска фреквенција, и ниска фреквенција е топло. Дали тоа е глас или инструмент, не можете да најдете било недостатоци.Сè снимен е едноставен и добро, која е исто така прекрасна место со силни компатибилност. Микрофонот ontology користење на алуминиумски материјал производство, силни и издржливи. Погодни за voice-over звук студио за снимање, на сцената перформанси и така натаму.Тип : Кондензаторот microphone Directivity : Срце облик на pointing Frequency одговор : 20 Hz~20 Kh Sensitivity : -45d B±2d BOutput отпорност : 150 Q±30%Напојување на владата : напојување (5 VDC)Материјал : Челик нето + Цинк alloypacking листа : 1*Microphone1*Поврзување Wires1*Сунѓерот Cover1* Десктоп Stand1* Метал Шок Mounts1*Blowout Preventer.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【IP68 ВОДООТПОРЕН】 : Заврши нуркање до 6.6 ft длабоко за 1 часа, совршен за подводни активности, како што се п

Нашите 3 D faux mink трепките се рачно изработени од најдобар квалитет синтетички влакна, што е исклучително

200 W аквариум грејач е погодна за 40 до 60 литри аквариуми.Должина 13" 120 V кабелот за напојување.Двојно топли�

Меките гуми за џвакањеfriendly влакната идеален за возраст од 38 Одржливо одгледува бамбус.Природно еко одр�

ДИМЕНЗИИ И БОЈА Овој стандард индустриска лента е 1" (24 MM) во ширина и 30 ft во должина.Етикета произведувач

Овој Сет Вклучуваат 8 Компјутери Мини Лигите,10 компјутери mochi squishies,12 компјутери шамар нараквици и 8 комп�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Само компатибилни со Garmin forerunner 310 XT.Материјали : Најлон.Стилски и удобно.Бендот се вклопува во зглобовит�

ღ Идеална работа асистент : директорот стол е идеална работа асистент за beauticians и режисери, актери или п�

па ќе твоите песни.МЕДИУМИТЕ РЕПРОДУКЦИЈА : 3.За висок квалитет на звук во движење, оган до Шеф Аудио MCBK420

Овој сет содржи 8 закачалки во сите 7 silken ткаенинаопфатени поместена закачалки 3 се offбела, 1 розова, 1 кафе

за Занаетчии : 919167784 Воздушниот Компресор, 91916770 Компресор, 919152160 Воздушниот Компресор, 919167710 Воздушниот К

Брзо скенирање на книгата без демонтажа и монтажа.Нема потреба да се носат прст манжетни за автоматски �

ФАЌА ПАДНА СЕМЕ ДА СЕ ХРАНАТ ПОВЕЌЕ ПТИЦИ И ДА СЕ НАМАЛИ НА ЗЕМЈАТА НЕРЕД.Го намалува земјата во хаос.Одг

1952 Линколн Пченица Отсто Многу Добро.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продаден и

Шефовите Форми : КУРШУМ; Глава Дијаметар(Максимум) : 8.6 mm (5 / 16 инчен); Глава Дијаметар(Min) : 3мм (1 / 8 инчи).Глав

Има 10 течност мл / 300 ml.Кристално Стакло : Направен од премиум leadfree кристал кој е транспарентен и lustroТие с

Тековнатауреди со покажувач на прекинувачот е за безбеден, удобен, следење или за откривање на струја н�

Scroll