Обновено
Аеросол Воздух Два Фармацевт, 300ML Автоматско Спреј Затворен Мирис Диспензерот за Внатрешна Спалната соба Хотел Канцеларија Комерцијални Место

Аеросол Воздух Два Фармацевт, 300ML Автоматско Спреј Затворен Мирис Диспензерот за Внатрешна Спалната соба Хотел

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 582.96

Ѕидот Монтирани или Слободни Стои-воздухот фармацевт може да се монтира на вашиот посакувајќи висина со завртки предвидено.Или сте само може да се стави на воздухот два фармацевт стои на вашата спална соба биро за статистика маса, итн.Автоматско Воздух Два-Три услуга начини : 24 часа на ден, ноќ, ден, итн.може да се постави, и тоа може да се постави да спреј еднаш во 7.5 минути, 10 минути, 15 минути и 30 минути.Интервал спреј време и работен режим може да избран во вашиот посакувајќи мирис ниво.Воздухот се Два Може да се-Погоден за 300ml стандард парфем шише(Не се вклучуваат).Шише 300 ml парфем може да се користи 3,000 пати, со ефективна простор од 30 квадратни.Издржливи Материјали-Изработени од квалитетна ABS материјал, еко-пријателски, носат-отпорни, трајни производи за долгорочна употреба.Широка Примена-Широко се користи за вашиот дом, дневна соба, купатило, спална соба, ходници, кујни, канцеларии, училишта, ресторани, хотели, јавниот тоалет, итн.Спецификација : Материјал : ABS Батерија : 2 * Алкална сува батеријата дадената Област : околу 30 метри квадратни Fitment : за 300ml стандард шише парфем Применува Температура : 0-50 целзиусови степени Големина : 23.2*8.2*8cm/9.1*3.2*3.2 инчен Пакет Листа : 1 x Аеросол 1 Пакет x Завртки.

Повеќе детали

Material:
ABS
Battery:
2 * Alkaline dry battery
Applicable Area:
about 30 square meters
Fitment:
for 300ml standard perfume bottle 
Applicable Temperature:
0-50 Celsius
Size:
23.2*8.2*8cm/9.1*3.2*3.2inch
Package List:
1 x Aerosol :
1 Package x Screws :

Слични производи во категоријата

Пакетот содржи еден потопол и вкупно шест refills.Обезбедува до 45 дена на континуирана & долготраен мирис п�

Молчи работи го прави погоден за користење во текот на ноќта без нарушување на вашето бебе.Во споредба с

Материјал : Висок квалитет на ЕВА, стакло и природни билни етерични масла.Здрава сертификација материја

【KICHEN ПОМОШНИК】Електрични шише настроената е погодна за жени, готвачи, старите лица и луѓето кои одат с�

Белешки од lush овошје и цвеќиња горат на хоризонтот.Нови, целосно редизајниран батеријатауправувана нос

Предмет : Shaftmount Менувачот Backstop.За Користење Со Mfr.Број на модел : TXT705, TXT709, TXT715, TXT725, TDT715, TDT715 A, TDT725, TDT725 A, T17, �

Нема потреба да се грижите за истекување и да го штити млеко од инфекција и го чува свежа.Доста Звук & Ноќ

Читате, пишувате текст, се зборува на телефон, го користите вашиот компјутер, или имаат тенденција на ва�

Моќен чистач и descaler отстранува години на калкулус startup во цевки и го спречува new buildup од формирањето.Пома�

Производителот гаранција може да не се применува.Hornby претставува Арнолд, голем број на детални воз сето

Лесно Собрание : Со парична казна изработка и компактна структура, која е лесно да се соберат, погодно за

Декорација на воздухот со нашите Glade Приклучок Во воздухот се два.Масло Додатоци кои промена на располо�

Пред градите транспорт, топло гради со можеле да произлезат од нив пешкир и масажа за да се стимулира areol

Производителот гаранција може да не се применува 1 : 87 Скала ХО Колосек.Jouef (H0 1 : 87), СНЦФ, електрична локом�

Воздухот се два приклучок испорачува прилагодливи мирис на прилагодувања за да ги задоволат вашите пот

Еден Допир Автоматски Може да Настроената ви дава функционалноста на електронски настроената во компа�

НОВИ Reformulated Верзија 4 / 13 / 2020 8 refills Може да се користи со Airwick, Glade, renuizit и многу други бренд приклучок во ми�

Scroll