Обновено
Practicon 7045292 SmileGoods Y241 Желка Четка (Пакување од 72)

Practicon 7045292 SmileGoods Y241 Желка Четка (Пакување од 72)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 599.28

Дизајниран за прв пат brushers.Пакет Димензии : 19.558 H x 35.56 L x 20.573 W (сантиметри).Пакет Тежина : 3.9 фунти.Земја на Потекло : Кина.Опис на производот Специјално дизајнирани за прв пат brushers, Желка Четка за заби ќе ви помогне да се фати за деца' внимание и да се поттикне "бавно и стабилно" четкање навики.Екстра-се справи со широк има не се лизга, желка-школка зафат.Бебе-мека контура-исечените влакната нежно масажа teething непцата. 24-прамен, ultracompact глава се вклопува во најмалите на усти. 72 четки по кутија.Контакт Информации За Производителот 8009599505.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

2 1 / 4" x 85' Термални Ролни Хартија.Пакување од 50 Ролни, Не BPA во слој 48gsm термички 3 година сликата живот.Врве

Може да се користи за дома чување како облека, ватенка, кукли.Шик и едноставен изглед обезбедува природн

【Уникатен дизајн】Различни од ОЕМ транспарентен школка на магла светлина, ние го донесе популарни пуше

◆Прекрасен Дизајн : Нејзините Нерѓосувачки Челик Дизајн Го Прави да Изгледа Добро во Секој Агол Ќе го п�

Главно се користи за некои фази за посебни separations.Направен во сад.Лесен за Употреба.Пакет Димензии : 12" L x

Екстра Голем Капацитет Зачувате Вашите Контра Простор.МАТЕРИЈАЛ Прав обложен метал тело, нема рѓа, лес�

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

Квалитет на Услуга Ние обезбедуваме 30 дена полн износ враќање, Одличен услугата на купувачи носи может�

【Зошто ви е потребна за тоа】 : Нема потреба да чекаат за поправка на автомобил вдлабнатини во поправка �

【Компатибилни Модели】САМО наменета за i Phone 13 6.1 инчи 2021, НЕ за сите други модели на телефони, ве молиме п

Нашите телефонски случај е само погодна за i Phone 13, ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред ст

Место матични на подлога преку дупка влече мост и завртка knob Се повлече чкрапалото и ги применуваат црт�

Endcapped, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hydrophobic (van der Waals)

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

ЗДРАВА PP МАТЕРИЈАЛ : Направен од хранабезбедно, нетоксични, безопасни & трајни.BPA, ПВЦ, & Phthalates слободни...

Материјал : High Speed Челик.Употреба : За Дупчење Дрво.Тип : Core Вежба Малку.DIY Материјали : Дрво.Материјал : Вис

Поради прирачник за мерење и инструмент разлики, може да биде грешка на 1~3cm, ве молиме да се разбере.【Уд�

♔♚【Натпревар】Совршен натпревар со вашите омилени панталони, leggings, црни панталони, фармерки и така на�

❀❀☛[Промовира Здрава Исхрана за Кучиња] загатка фидер куче сад е внимателно дизајниран да го забави хр

Совршено се Вклопуваат Наменета за i Phone 12 Про Max .Ве молиме двојно проверете го моделот на вашиот телефо�

Scroll