Обновено
STENES Bling Паричникот Случај Компатибилен со Галакси J8 - Стилски - 3D рачно изработени Кристал Пеперутка Pendant Круна Магнетни Паричникот Кожа Покрие Компатибилен со Samsung

STENES Bling Паричникот Случај Компатибилен со Галакси J8 - Стилски - 3D рачно изработени Кристал Пеперутка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1732.80

0 Инчен (2018 Порака).Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Смисла-ТЕ, Луксузни STENES Случај Компанијата : STENES е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.Сите кристали и додатоци се цврсто прикачени со нашите специјални направени лепак кој ќе НЕ е лесно да падне.Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени компатибилен вашиот Samsung СМ-J810 F / Samsung Галакси On8 / Samsung Галакси J8 6.Некои верзија со други слични производи слики да се одрази на дизајн на производи, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги споделите предмети се чувствува Посебно & Искра & Убаво.0 Инчен (2018 Порака) МАТЕРИЈАЛИ & ИЗРАБОТКА : Ние користиме комбинација од 100% автентични кристали & Висок квалитет *BLING* кристали & Посебни направи прибор / decors.STENES Bling Случај Компатибилен за Samsung Галакси J8 - СТИЛСКИ - 3 D рачно изработени Кристал Кристал Дијамант Дизајн Магнетни Паричникот Кредитна Картичка Слотови Пати Стојат Кожа Покрие Случај Компатибилен за Samsung Галакси J8 6.Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат.Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.Сите STENES случаи се 100% рачно изработени и во секој случај е направен со највисок квалитет кристали & материјали.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

28 CM Lanyard должина : 5cm Тежина : 10g Боја : Шарени Пакетот вклучува : 1 x автомобил виси украс 1 x мобилен телефон �

СмислаТЕ Луксузни STENES Случај Компанијата.Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се по�

Универзална за сите видови на мобилни телефони, не треба да се мешаат со полнење.Телескопски пролет моб�

Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Висок квалитет на кристали се рефлект

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Apple i Phone 7 / 8 / SE (2020).НЕ се ЛИЗГА : Обложени TPU силикони заврши обезбедув�

Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници с�

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

Тоа е доволно силна за да издржи предмети како мобилни телефони, паричници,камери, MP3, keychains,автомобил ко�

Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изг�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Постави си за разлика од тол

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

Материјал : Тексас.Големина : 7.48x5.31x0.78inch / 19x13.5x2cm(H x W x T).Вез цвет patter, отстранлив треба за на рака.Може да ги

Пакет содржи : 1 * Моден Кожа Bling Случај За Samsung Галакси J8 6.Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот те

Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Сите кристали и додатоци се цврсто пр�

Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.СмислаТ�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Шарени, жива и супер забавен, ако има некој додаток кој повикува радост и lightheartedness за оваа претстојните �

Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници с�

Пакет содржи : 1 * Моден Bling Телефон Случај за полнење за Motorola Мото Z2 Сила / Мото Z2 Игра 1 * Посебни STENES ЛОГ�

Материјал : Еластична Еколошки СТП.Производ Големина : 5*8*3cm / 2*3.1*1.2 во.За Врвка За Околу Остатокот Бебе П�

Приближната големина на шарм е 0.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мо

USB приклучок или порт за Полнење анти прашина приклучокот.Одговара за сите производи на Apple со Молња Клу�

Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.Специ�

Сите STENES случаи се 100% рачно изработени и во секој случај е направен со највисок квалитет кристали & мате�

И тоа е најдобра декорација да се направи повеќе привлечна на лето.Тоа е избор на уред од паѓање или да б�

Scroll