Обновено
Кујнски Нож Острилка, Yeebline Лесно Прирачник Нож Острат со Професионален Готвач Кујна 3 Слот Дизајн да се Врати на Вашите Досадна Нож за Остар Раб (Црна)

Кујнски Нож Острилка, Yeebline Лесно Прирачник Нож Острат со Професионален Готвач Кујна 3 Слот Дизајн да се

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76

Дизајниран со вашиот комфор во умот, нашата smart ергономски рачка овозможува лесна, мека зафат додека го изостри.На острината на ножот може да се врати за 5 пати. Помалку тап нож го Користите Број 1 позиција за грубо брусење, а потоа користете Број 3 позиција за фино брусење.Задржи острилка суви и чисти.Користење на повеќето кујнски ножеви како вашиот готвач нож, slicer нож, комунални нож, paring нож, santoku нож, или било која друга не-serrated ножот!Не користите with serrated ножеви или ножици.Острат цел избор : 1.Мерки на претпазливост : 1. Повеќе тап нож го Користите бр.Како да се користи нож острилка : 1. Не го оставајте острилка во машина за миење на садови или вода. Место на острилка на платформа, држете не се лизга се справи со една рака, и задржете го копчето на алатката цврсто со други.Кој иновативен три-слот за дизајн, можете да изберете од ПОЛСКИ, ИЗОСТРИ, или ПОПРАВКА на слотот за да се врати досадна ножеви и помогне да се вратат назад до нивните фабрички квалитет.Ефикасно користење на оваа острилка за речиси било каков вид на мазна ножот. Користете униформа сила кога се острат за да избегнете оштетување на сечилото на површината.Монтажни острилка главата, лесен за отстранување и чистење на острилка главата.2 позиција за острење, а потоа ги користат горенаведените метод за полирање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

И нож острат агол водич ви овозможува да се одржи ПРАВИЛЕН АГОЛ и безбедно да се применуваат во согласно

ИЗОСТРИ ВО УДОБНОСТА НА ВАШИОТ ДОМ : Ова двафаза острилка брзо и лесно sharpens речиси секоја казна работ на

【8 TIS НОЖ ОСТРИЛКА】Премиум квалитет професионални совршен про прирачник кујна utensil сет на алатки за раб

Ергономски острилка обезбедува удобен зафат, па нема потреба да се грижите за повреди предизвикани од с

Надворешноста на производот е направен од PP и нерѓосувачки челик.Погоден за straight edge челик кујнски ножев

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА ФИЛЕ НОЖ ОСТРИЛКА : На Accu Sharp Филе Нож Острилка е задолжително за секој справи кутија.А�

Керамички фино брусење, поправка нож работ, манган челик грубо брусење, поправка на висока цврстина тап

Целото тело е составено од ABS пластика заградата, како и висококвалитетни полирање материјали, кои се си

2) 2 фаза(SOLT РЕД) помогне да се врати нож е Vформа.Пакет Детали : 1* Нож острилка Ако поради некоја причина не

6000 ронки страна е исклучително добрите—идеален за освежување или по завршувањето на жилетостар раб.ПО�

Тоа е прифатлива и практични.Висок квалитет,висока ефикасност,остар,безбедно и издржливи.Најдобра алат

Внатрешната острилка не треба лубрикант.5 : Ако не сте примиле лекот во рок од 30 дена, можете да ни остави�

Ова особено нерѓосувачки усовршувајќи челик е classiest на сите нив.Тоа е долг и тенок стап, заедно со гребен

✔Флексибилност : мелење глава може да се расклопуваат, што го работат повеќе погодно.Брз и ефикасен нач�

Висока издржливост, лесно чистење машина за миење садови безбедно, фински дизајн.Ништо нема да ви запре

【Надградба 4 во 1 Острилка】Со четири фаза на системот, оваа алатка исто така, reshapes секој агол на нож со п�

Корисна алтернатива за острење челикергономски облик за брзо и безбедно острат.Острат прачки со абење �

Електричен нож острилка со 100процентно дијамант абразиви.Sharpens, челици, и strops повеќето брендови и видови

Блок Нож Острилка Y / Б Категорија Име : Нови Производи.Произведено Во Сад Или Увезуваат.Материјал Име : С�

Завршувањето на : погоден за фино брусење на жлебови, керамички материјали, фино брусење, а исто така и з�

Овој камен работи совршено со вода, така што нема потреба масло за острење / усовршувајќи.Професионалн�

Одговара на десно и лево раце.Полесно нож sharpeners за кујнски ножеви.Па така од значење за заштита на вашио�

[Лесен За Употреба И заштеда на Време]Со овој електричен нож острилка,можете да нежно се изостри со ноже�

Тајмерот за траење 160 Секунди.Обезбедени со посебни Усовршувајќи Соединение за Стаклени Плочи.Sharpens сит�

Направите вашиот нож полесно да користите и помала е веројатноста да се лизга и повреди тебе како ти пар

❤ Висок капацитет транспарентен denchalet кутија : топ cax дизајн, во секое време, лесно да се исчисти...

ГОЛЕМИНА : Нож Острилка острило : 4 x 0.8 x 0.2 инчи; виткање должина : 4.92 инчен; шири должина : 9.06 инч.Поради пре

2Фаза Острат Систем : Крупни за Острење и парична Казна за Полирање.Не се лизга Нозе се осигура дека Остр�

WÜSTHOF УСОВРШУВАЈЌИ РОД – Изостри досадна ножеви, ножици и секачи безбедно.ПРЕЦИЗНОСТ ФАЛСИФИКУВАНИ – WÜ

Брзо остри намалување во неколку секунди : Професионални 4слот острилка, само стави тап нож во острат сл�

Scroll