Обновено
PYLE PLWT3 1-Инчен 120 Вати Мини Mylar Купола Три-Планината Tweeter

PYLE PLWT3 1-Инчен 120 Вати Мини Mylar Купола Три-Планината Tweeter

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1298.40

1"" Mylar Купола. 1" Mylar Купола - Фреквенција Одговор : 2khz-24khz.Висока Густина Neodymium Магнет - Spl : 100db @ 1w/1m.Tri-Монтажа Систем : Стожерот/Агол/Површински Моќ Ракување : 60 W RMS/120 W Max.Ферро Течност за Ладење - Вклучува Прилагодено Месеци, Жици и Инсталација на Хардвер.Интегрирани Crossover Систем.PYLE PLWT3 1-Инчен 120 Вати Мини Mylar Купола Три-Планината Tweeter.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ACCOMMODATES EN4635 има капацитет да ги собере 4 x 6.5" Звучник за Монтирање (DS18 NXL6 Препорачува) + 2 x 1" Tweeter Монтажа (DS18

Scroll