Обновено
Звук Чувства Четка за заби - Основни, МЕКА, 1-Pack (Single), Возрасни

Звук Чувства Четка за заби - Основни, МЕКА, 1-Pack (Single), Возрасни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76

1 четка за заби по пакет.Само добро направен класичен четка за заби!Бидејќи Звукот Чувства четка за заби има традиционалните рамни врвот, тоа, всушност, го прави подобар површина контакт со сите површини во вашата уста од "модерните" многоетапна четки.Спореди постарите стил ЏВАКАЊЕ, Colgate и Само Основите од CVS брендови.Тоа е квалитет, мека-наежвам четка за заби со солидна се справи со, како што израснал со. (ЗАБЕЛЕШКА : стандард мека не е супер меки!Ако мислите дека сакате екстра мек, тогаш ве молиме да пребарувате за нашите "Екстра-Меките" модел, наместо.Не луди "ергономски" се справува." Сите четки за заби се ПОЕДИНЕЧНО ЗАВИТКАНИ во cellophane за максимална стерилитет.Не наведнат главите.Нема мулти-боја на влакната.Не различна должина влакната.) Повеќето луѓе сакаат овој модел.0" Боја ќе биде Црвена, Портокалова, Виолетова ИЛИ Сина.Ова НЕ е мало "за еднократна употреба" стил четка за заби.Произведено во САД. 47 китки на услужни влакната.Правоаголникот главата со тесен врат и да се справи со влечење испакнатини за подобро грчевито држејќи се за.Крајот заоблени најлон влакната.Сите влакната се на исто ниво за повеќето дури и чистење способност." Овие се точно спецификации на "меки", кои биле околу бидејќи 1960-тите.Нашите возрасни мека четка се "стандард се меки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Квалитет на Услуга Ние обезбедуваме 30 дена полн износ враќање, Одличен услугата на купувачи носи может�

Материјал : High Speed Челик.Употреба : За Дупчење Дрво.Тип : Core Вежба Малку.DIY Материјали : Дрво.Материјал : Вис

УЛ Наведени.Панел одбор монтажа.двоен скок.Тип на БЛ.Nokia Siemens BL Коло Прекинато е panelboard монтирани, не замен

Екстра Голем Капацитет Зачувате Вашите Контра Простор.МАТЕРИЈАЛ Прав обложен метал тело, нема рѓа, лес�

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу од 6 Спецификации подолу се однесуваат на секој обј

2 1 / 4" x 85' Термални Ролни Хартија.Пакување од 50 Ролни, Не BPA во слој 48gsm термички 3 година сликата живот.Врве

Нашите телефонски случај е само погодна за i Phone 13, ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред ст

Поради прирачник за мерење и инструмент разлики, може да биде грешка на 1~3cm, ве молиме да се разбере.【Уд�

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

❀❀☛[Промовира Здрава Исхрана за Кучиња] загатка фидер куче сад е внимателно дизајниран да го забави хр

Направен во Мичиген.Греди има 3 занитвам конекција и безбедност клипови за да се осигура безбедна заклу�

Овие предиво кесички се направени од високо квалитетна платно материјал за издржливост.Направени од ок

Ова домашно милениче бавно сад е лесно да се чисти.Мазни и Тркалезни : со Оглед на начинот на домашни мил�

Висококвалитетни материјали ќе донесе пријатно чувство на вашата кожа на лицето.Без оглед на пол, возра

Место матични на подлога преку дупка влече мост и завртка knob Се повлече чкрапалото и ги применуваат црт�

【Компатибилни Модели】САМО наменета за i Phone 13 6.1 инчи 2021, НЕ за сите други модели на телефони, ве молиме п

【Батерија Патување Шминка Огледало】led осветлен суета огледало е изграденаво 2000m Ah литиум батерија ово�

Крајот на снежните, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hyd

СТИЛСКИ СКЛАДИРАЊЕ : Ова мека складирање организаторот го задржува плакарот и расадник соба нередот по�

◆Прекрасен Дизајн : Нејзините Нерѓосувачки Челик Дизајн Го Прави да Изгледа Добро во Секој Агол Ќе го п�

Главно се користи за некои фази за посебни separations.Направен во сад.Лесен за Употреба.Пакет Димензии : 12" L x

Возилото Панел Место Puller Дент Ловец 3500 A Место Заварување Машина Multispot Хаубата Вратата Поправка 110 V / 220 V.�

Scroll