Обновено
MFF Кујнски Алатки Поставува вклучувајќи Кујна Shears, Мечка Шепа Месо Канџи, Нож Острилка и така на 18 единици (Set - 1)

MFF Кујнски Алатки Поставува вклучувајќи Кујна Shears, Мечка Шепа Месо Канџи, Нож Острилка и така на 18 единици

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76

Лесно да се разменуваат совети за да го пробате различни дизајни.Исто така, добра торта декорирање материјали за полнење за почетници.Сеопфатна Кујнски Алатки : MFF Кујнски Сетови вклучуваат 18 видови на алатки вклучувајќи : Нож Острилка, Кујна Shears, 3 во 1 Авокадо Slicer, Мечка Шепа Месо Канџи, од не 'Рѓосувачки Челик Мерење Лажици,Печење Декорирање Торта, 6 во 1 Тегла Настроената, 5 во 1 Шише Настроената, Силиконското масло четка x 2, Обновливи Силикони Шише Вино Затки, од не' Рѓосувачки Челик Прстен Јајце, 3 во 1 Julienne нож за лупење Зеленчук, Жолчка Бела Сепаратор x 3, Пластични Запечатување Клипови x 5, Портокал нож за лупење x 5, Магија пакет настроената x 5, мали клип x 10.И, исто така, може да се користи за Отворање шишиња и напукнување ореви.MFF Кујнски Нож во Собата вклучуваат Острилка Кујна Shears Шредер Канџи Тегла Настроената Авокадо Slicer (Set - 1).Идеален торта декорирање обезбедува алатки за создавање на многу видови на цвеќиња и модели на колачи, cupcakes, пити и колачиња.Цевки Совети : 16 нерѓосувачки челик шлаг совети и 1 обновливи пластични спојка.Повеќенаменски Кујна Shears:Сите потреби на еден пар на остри shears, Направени со тешки нерѓосувачки челик, овие кујна ножици ќе биде најмногу трајни алатка во вашата кујна!И може да се намали нешто што сакате со нив – пилешко, живина, риба, варен и сурово месо, зеленчук, овошје, лековити билки и се друго што ви треба за вашиот оброк.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Овој камен работи совршено со вода, така што нема потреба масло за острење / усовршувајќи.Професионалн�

Одговара на десно и лево раце.Полесно нож sharpeners за кујнски ножеви.Па така од значење за заштита на вашио�

Тактички Нож.Кујна ножици.Материјал и изработка се различни од она што сте го виделе порано, тоа е посил�

❤ Висок капацитет транспарентен denchalet кутија : топ cax дизајн, во секое време, лесно да се исчисти ❤ Дебел�

Блок Нож Острилка Y / Б Категорија Име : Нови Производи.Произведено Во Сад Или Увезуваат.Материјал Име : С�

Внатрешната острилка не треба лубрикант.5 : Ако не сте примиле лекот во рок од 30 дена, можете да ни остави�

Целото тело е составено од ABS пластика заградата, како и висококвалитетни полирање материјали, кои се си

Тајмерот за траење 160 Секунди.Обезбедени со посебни Усовршувајќи Соединение за Стаклени Плочи.Sharpens сит�

Ова особено нерѓосувачки усовршувајќи челик е classiest на сите нив.Тоа е долг и тенок стап, заедно со гребен

Надворешноста на производот е направен од PP и нерѓосувачки челик.Погоден за straight edge челик кујнски ножев

Ергономски острилка обезбедува удобен зафат, па нема потреба да се грижите за повреди предизвикани од с

ИЗОСТРИ ВО УДОБНОСТА НА ВАШИОТ ДОМ : Ова двафаза острилка брзо и лесно sharpens речиси секоја казна работ на

【8 TIS НОЖ ОСТРИЛКА】Премиум квалитет професионални совршен про прирачник кујна utensil сет на алатки за раб

Висока издржливост, лесно чистење машина за миење садови безбедно, фински дизајн.Ништо нема да ви запре

3 Sharpeners во 1 : ДВЕ волфрам карбид ножеви обезбеди прилагодено острат за стандард ножеви Поткрепени со Цел

Брзо остри намалување во неколку секунди : Професионални 4слот острилка, само стави тап нож во острат сл�

И нож острат агол водич ви овозможува да се одржи ПРАВИЛЕН АГОЛ и безбедно да се применуваат во согласно

Керамички фино брусење, поправка нож работ, манган челик грубо брусење, поправка на висока цврстина тап

2Фаза Острат Систем : Крупни за Острење и парична Казна за Полирање.Не се лизга Нозе се осигура дека Остр�

Scroll