Обновено
carduran Симпатична Двоен Слој Сува Коса Капа - Цвет Точка на Косата Брзо Туш Капа Спа Капење Ставете Капа за Жени, Девојки

carduran Симпатична Двоен Слој Сува Коса Капа - Цвет Точка на Косата Брзо Туш Капа Спа Капење Ставете Капа за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 547.20

Цвет/dot за дизајн фен капа, убаво и симпатична.Апсорбира wetness и суши косата побрзо од нормално крпи.Единствени двојно-layer дизајн, исто така можете да го користите како водоотпорен бања капа или брза фен капа.Тоа може да се намали употребата на фен, заштита на вашата коса.Едноставен дизајн, лесно да се чисти и брзо се суши.Секојдневниот направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.❥❥❥Спецификации : Може да се исуши косата брзо и да се намали коса штета предизвикана со фен за коса.Мек материјал и еластична скриј го прават тоа многу удобен за носење.Тип : Фен Капа Материјал : ЕВА + Полиестер Влакна Карактеристики : Цвет/Dot за Дизајн, Мека, Еластична, Брзо Сушење, Двоен Слој Надворешниот Дијаметар : 27cm/10.63" (Прибл.) Внатрешен Дијаметар : 11cm/4.33" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Фен Капа.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

УДОБНО ДА се НОСАТ : Овие туш капи содржи една убава полиестер сатен надворешен слој и мека ЕВА внатрешн�

✅Сатен Капа за Природна Коса Деца се деца спијат хаубата одговара на повеќето деца главата.На капа за с

Повеќе апликации : Овие памук прилагодливи чистење капи се широко применливи на работата или убавина сп

[Совршен коса капа поставите] : Туш капа + косата со крпа и завиткајте + (се добие екстра) губење на ноктот �

Една големина одговара на сите жени мажи.БрзСува Sweatband : На чистење капи со мека sweatband може да сува брзо и

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Материјал : Сатен,Полиестер, Големина : Одговара 28 години,Шапка Дијаметар

Слатка и шармантна претставува : Можете да го испратите овие сатен bonnets на вашата мајка, сопруга, девојка

Погоден е за мажи и жени со било главата големина.Копчињата на двете страни може да се користи за lanyards за

Ја штити косата од сушење и грубост.Ја штити косата од сушење и грубост.Карактеристики : Применливи пол :

Супер Водоотпорен Дизајн На Туш Капа Дава Целосно Наредени Дизајн И Водоотпорен Изглед, Кој Може Да Се З

Дише Ткаенини : косата опфаќа се направени од премиум воздухпорозни ткаенина,нема да биде жешка заостан

Висококвалитетни материјали изработени од полиестер влакна и PEVA ткаенина, еколошки, меки, кожнипријате

Овие Туш Капи Изработени Од Висококвалитетен Полиестер Надворешен Слој И Ева Внатрешниот Слој,Ова Туш �

И без разлика ладен или топол ден, останете атмосфера на сите цела година.Ние посветена на 100% задоволств

Широка употреба : На Occident печати коса хаубата е навистина практично во секојдневна употреба.Меки и удоб�

100% рачно изработени, Трајни, Луксузни големи туш капа е дизајниран за да ги заштити скапи, стилови на кос

Дише Ткаенини : косата опфаќа се направени од премиум воздухпорозни ткаенина,нема да биде жешка заостан

Зачувај Вашите Уши : копчето е да се врзат со јаже,олеснување на вашето уво е болка и товар.Се применува з

【 ТУШ КАПА ГОЛЕМИНА】Дијаметар 10.6"(27cm) ,Има добра еластичност и одговара на сите глава големини.Погоден �

1 Супер абсорбента.Супер абсорбента, сува коса брзо, зачувај вашето време, се исуши природно и да се нама�

Висококвалитетни материјали изработени од полиестер влакна и PEVA ткаенина, еколошки, меки, кожнипријате

Тие можат да ви помогнат да го зголеми задржувањето на влага во косата и да додадете светла сјај 【Задрж�

♚Она што го добив : 2 екстраголеми сатен хаубата капа со beatuiful подарок кутија,удобно и да дише ♚Двоен Сло

Тоа Е Супер Издржлив, Трае Најмалку Една Година.Достапни Во Многу Дизајни, Бои И Дезени, Тоа Е Толку Симп�

Високо Квалитетен Материјал : beanie внатрешниот е премиум свилен сатен да се намали коса триење , и заплит�

Scroll