Обновено
ZHYING 480 Брои Куче Отпад Торба со 1 Преносни Фармацевт,Силна и Течење-Доказ,со Бесење Тока,Носителот Поводник Прилог,за Пет Отворено

ZHYING 480 Брои Куче Отпад Торба со 1 Преносни Фармацевт,Силна и Течење-Доказ,со Бесење Тока,Носителот Поводник

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76

【Поставите】2 отпад кеси Фармацевт + 40 ролни кеси. 【Преносни】:Мали и слатки, не зафаќа простор, удобен и практичен, лесен за носење и чување кога ќе излезе. 【Монтажни】:Лесно да се земе и се користи ѓубре торба, го замени со ново ѓубре торба, по употреба. 【Лесен За Употреба】Секоја торба е означен на перфорација за лесно одвојување и работи со повеќето коска точење. 【Виси тока】 : Погодно Поврзува Да Стигнале Leashes, Појас Циклуси, Чанти, итн.Една Големина Одговара На Било Поводник.Домашно милениче измет кеси за отпадоци, која може да се користи за време на кампување и патувања за да се задржи на околината чиста и tidyparameter Material : PPSize : 8*3.5*3.5 cm Plane големина на ѓубре торба : 22*30cm Weight : 50gnote-Поради различни PC прикажува, бојата може да бидат посветли или потемни.Големината е табела за повикување само, може да постојат некои разлики според упатство за мерење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

80% Полиестер; 20% Polyvinyl Хлорид.Увезени.Издржливи 600 D полиестер.Топлина запечатени, водоотпорен PVC внатрешн

Вклучува 400 Dogipot Отпадоци Ги Собереш Кеси 50 Тешки Лагер Ѓубре Кеси 50 Тешки Лагер Ѓубре Кеси.Монтажа На Ха�

Куче отпад сад може да биде исполнет со измет произведени од страна на вашето куче, елиминирање на потре

НАДГРАДИ 3 V LED СВЕТИЛКАултра светло & подолг опсег,лесно светне или фокусво објекти до 100 метри!Можете да

Овие силни кеси се популарни за пакување набавки во трговијата на мало апликации.Страничните ѕидови на

Чувајте ги Вашите Раце Безбедно : Нашата poo кеси се 100% течењедоказ и екстра дебели,никогаш не се грижите �

Biodegradable хартија кафе филтри.Одлично за паркот, низ соседството, автомобил патувања.Лесно чистење на кит�

100% Гарантира течењедоказ, полн со лаванда мириси да содржат мирис и не е лесно да се скрши.Ние веруваме д

Екстра тешки намирници бедем торба.Основа тежина : 57# 16lb капацитет.Кафеава боја.Мерки 73 / 4инчи должина од

Се вклопува Riccar Сјај R30 D, R30 P, R30 PET & Едноставност Синхронија S30, S30 P, S30 PET 5ply H10 HEPA кеси се со повисок квалите

ТИП : Black Extra патент вреќа на грбот со премин отворање за преземање на измет кеси easily Convenient и корисни, идеа

Up Start Компоненти Бренд.Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бре�

ТорбаЕколошки degradable милениче Измет Торба.Количина / Спецификација : 10 ролни по кутија(150 кеси).Боја : Зеле

Бесплатни коска во облик на диспензерот се вклучени.Изградени со патентиран d2w prodegradant.Дебела и цврста (15

Се вклопува 10 до 14галон вакуум.Премиум Qualtity : Премиум вакуум филтер кеса доловува повеќето мали честичк�

Пред џебови може да се користи за чување на резервни батерии, Go Pro рака зафат, или пативо можност камера tr

Пред раздавам отворање за брз и лесен пристап до измет кеси без unzipping.Назад патент ви помага да ја превчи

Куче Отпадоци Предмет Тип : Pooper Scoopers & Кеси.Употреба : Ѓубре Држачот.Број На Модел : Ѓубре Држачот.Материј�

име : Пет ѓубре торба фармацевт.материјал : пластика.боја : бела.големина : за 8*5.5*5.5 CM.пакување листа : 1*дом

Совршен торба за пакување на секојдневниот ручеци 4lb Kraft кеси изработени од 100% рециклираат материјал.Од�

[ЕКСТРА ДЕБЕЛИ & ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ] Нашите миленичиња измет кеси се конструирани да се многу издржливи 0.Air Cover

Drawstring им помага да се задржи на раце се чисти во текот на пикап.Тешки И Големи Големина Одговара За Сите "

Секој измет торба фармацевт вклучува еден тек на отпадот торба (15 компјутери кеса).Екопријателски, biodegrad

Трговско име : пет ѓубре торба, biodegradable миленичиња куче измет торба.Бои : случајни бои.Материјал : пластик

Ова е сет на 100 кеси.Избелени kraft хартија.Мерка 2 3 / 4 инчи широка x 10 инчен високи.Произведено во САД.Презен

Транспарентен за visuality : пластични прашина колектори се јасни за да се потврди собирање на процесот во с�

Дискретни скрие куче отпад, намалување мирис.Стилски забава ткаенини, 4 стилови.Функционални велкро з�

Големина : 12.3x6x0.5cm; Боја : Црвена, Сина, Зелена, Црна, Сива, Жолта, Виолетова.Материјал : полиетилен.Лесен за

1000 Брои.Кеси се Glassine Наредени (восок хартија).Во согласност со ФДА прописите.Направен во САД.Овие Хартиј�

Домашно милениче Измет Пикап Кеси Носител е лесно да се отвори, па што ѓубре торба е одвоен од се тркалаа

Scroll