Обновено
Фокусна TWU1.5 Универзална Tweeter

Фокусна TWU1.5 Универзална Tweeter

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2519.76

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Al/Mg превртена куполата, се исчисти и прошири високи фреквенции.Poron суспензија, ниска Fs и овластување за ракување. "Акустична транспарентен" заштита на решетката. 4 различни монтажа можности : – Рамна монтажа – Површинска монтажа – Фабрика локација – Ориентирана поддршка.Фокусна TWU1.5 Универзална Tweeter МОДУЛАРЕН TWEETER На TWU1.5 tweeter е наменета за сопствени инсталација со постојните Универзални спектар колекции.Лесно да се вклопи, четири различни монтажа опции се достапни : рамна одговара, на аглеста стојат, рамни или директно зад оригиналниот скара, отстранување на tweeter и од своите Фокусна заградата.Оваа превртена купола tweeter е направен од алуминиум/легура на магнезиум.Ова му дава на trebles проширена фреквенција одговор до 21 k Hz, за појасна, повеќе детални репродукција.Се продаваат во парови.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

* Изработени од дрво, со деликатна изработка и површината е мазна и здрав Оваа носителот треба да се собе

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

【Уникатен дизајн】Различни од ОЕМ транспарентен школка на магла светлина, ние го донесе популарни пуше

Овие предиво кесички се направени од високо квалитетна платно материјал за издржливост.Направени од ок

【Батерија Патување Шминка Огледало】led осветлен суета огледало е изграденаво 2000m Ah литиум батерија ово�

УЛ Наведени.Панел одбор монтажа.двоен скок.Тип на БЛ.Nokia Siemens BL Коло Прекинато е panelboard монтирани, не замен

Endcapped, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hydrophobic (van der Waals)

Висококвалитетни материјали ќе донесе пријатно чувство на вашата кожа на лицето.Без оглед на пол, возра

Дизајниран за прв пат brushers.Пакет Димензии : 19.558 H x 35.56 L x 20.573 W (сантиметри).Пакет Тежина : 3.9 фунти.Земја на �

Нашите телефонски случај е само погодна за i Phone 13, ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред ст

ЗДРАВА PP МАТЕРИЈАЛ : Направен од хранабезбедно, нетоксични, безопасни & трајни.BPA, ПВЦ, & Phthalates слободни 2 Г

◆Прекрасен Дизајн : Нејзините Нерѓосувачки Челик Дизајн Го Прави да Изгледа Добро во Секој Агол Ќе го п�

Екстра Голем Капацитет Зачувате Вашите Контра Простор.МАТЕРИЈАЛ Прав обложен метал тело, нема рѓа, лес�

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

Scroll