Обновено
Сет од 20 12x1.5 Продолжен Скок Тјунер Тркала Rim Повлечи Ореви Гуми Завртка Ремонтирам Сина

Сет од 20 12x1.5 Продолжен Скок Тјунер Тркала Rim Повлечи Ореви Гуми Завртка Ремонтирам Сина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1341.36

Еден сет на 20 парчиња m12x1.Целта на овој Скок се Повлечи Нут се постигнува преку неколку различни фази.5 тема на теренот, 3.Тие имаат убава завршница со супериорен сјај поради дополнителен слој на јасни грб.Единицата претставува тема големина од теренот големина; затоа, Акура РЛ автомобили од 2005 до присутни се тркала ореви со 14 мм тема големини и 1,5 мм теренот големини, на пример. ✅Лесно да се Инсталира : Само неколку минути за да се инсталира кога користите вртежен момент клуч.Ние не само што им обезбеди на сите клиенти со висок квалитет скок повлечи јатчесто овошје, но, исто така, одлична услуга со брза реакција.Тркалото се повлечи ореви се многу отпорни на чип или ' рѓа, бои не ќе падне лесно.Големина на теренот и мерења се во милиметри. ✅Направи Вашиот Вози Кул : брилијантен боја на повлечи ореви изгледа навистина убаво на автомобил и додава некои стил на вашиот возење.Тоа нема да нула ако не користите влијание да се стегне повлечи ореви нагоре.КОМПАТИБИЛНОСТ : Купувачи се одговорни за изборот на точниот конец, седиште, и орев тип за нивната примена.Овие ореви одговара на повеќето фабрика тркала, но може или не може да се вклопи во зависност од вашите тркала. ✅Издржливи и Безбедни На : Повлечи орев дел е направен од фалсификувани и топлина Третираат челик, овие скок повлечи ореви се многу издржливи во споредба со оние алуминиум повлечи ореви.Како што студената фалсификувани јаглероден челик, со зголемена ригидност преку термичка обработка.18"/80mm Hex : 3/4"/19mm Please се провери големината повлечи вашето возило да се користи пред да нарачате.Ова е правилниот начин да се заврши повлечи орев површината.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Треба Прилагодено Боја?Дозволете Ни Да Знаеме, Ние Може Да Се Направи Тоа Да Се Случи!!.5" Високи Злато Ско

Подобрен дизајн овој замена повлечи орев промени на оригиналот двепарче дизајн на едно парче за поголе

Неговата безбедност и услуга живот апсолутно ги надмине вашите очекувања.И како растојание на возилото

Произведени од супер светло и силна duralumin.Посебен затворен крајот дизајн поставува тоа, за разлика од ос

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

американскиот бренд.со добар квалитет со конкурентна цена.производителот продава директно.добро surfacemen

Вистински ОЕМ.Висок квалитет 2019 Chevrolet Silverado & 2019 GMC Сиера.Надополни вашето возило е тркала со овие Повлечи

【FITMENT】Замена за 19952019 Silverado 1500, 2500, 3500 / 19952019 Chevy Приградски 1500 Тахо / 20152017 Ford Експедиција, F150 / 20032016 F250, F350

Јаглероден челик материјали се исполнат SAE автомобилската индустрија стандарди за сила и издржливост.�

12mm x 1.50 Тема големина 3 / 4" & 13 / 16" хексадецимален копче 1.36" Целокупната должина 60 Степен Конусна Седиште.Се

Секој производ е дизајниран и произведен со користење на најнова во врвни технологии, процеси и материј

Сет од 20 Eisen Црна Повлечи Ореви Компатибилен за Земјиште Range Rover HSE, Спорт, LR3, LR4 Акции Тркала (проверете fitme

Ве молиме разгледајте го важно fitment белешки предвидено.Седиштето Стил Конус Седиште Орев; Конец Големин

????【FITMENT】Замена за 19952019 Silverado 1500, 2500, 3500 / 19952019 Chevy Приградски 1500 Тахо / 20152017 Ford Експедиција, F150 / 20032016 F250,

【FITMENT】Замена за 19952019 Silverado 1500, 2500, 3500 / 19952019 Приградски 1500 Тахо / 20152017 Експедиција, F150 / 20032018 F250, F350 8 гкл.�

Широка Примена Овие тркала & гуми повлечи ореви се погодни за Хонда, за Мицубиши, за Форд, за Toyota, за Hyundai, �

1.40" Целокупната Должина 12mm x 1.50 Тема Големина 13 / 16" Хексадецимален Големина 60 Степен Конусна Седиште.Кут�

Јаглероден челик материјали се исполнат SAE автомобилската индустрија стандарди за сила и издржливост.�

Вклучува : 20 Хром M14x1.50 OpenEnd Булбус Acorn Повлечи Ореви.Спецификации : M14x1.50 Нишка на Теренот, 0.84" вкупна Висин

Статичен Капацитет (Lb.) : 23755 Монтажа на Тема : 1.37516 ОН3А.Динамичка Носивост (Lb.) : 7374 Предмет : Acme Орев.Тип : .Acm

Купувањето е комбинација на бои и квантитетот во ЛИСТАТА на НАСЛОВОТ САМО.Овие не се генерички повлечи �

* Прецизно изработени ореви со строга контрола на квалитетот стандарди и целиот тест, преку професионал

Нудиме најголем избор на управен тркала на пазарот денес.Нашиот Патентиран краток центар им овозможува

Воланот заклучување повлечи нут се употребува да се отстрани тркала ореви завртка за BMW 3 5 7 Серија.Забел

Тема на Теренот : 12x1.25 Боја : Црна.Количина : 20 Повлечи Ореви + 1 Алатка Штекер.Повлечи Седење : Тјунер Стил 6

Дивјак Серија Трка Тркала Бела Хром.Се Вклопува 19942002 Chevy Camaro & Pontiac Firebird Фронт 17 "X 4.5' 1.75' БС / 24.75 mm OS 2.77' БЛ�

Scroll