Обновено
Arlo од Netgear Систем за Безбедност - Pro База со 3 Жица-Бесплатни HD Камери Внатрешна/Надворешна,Ноќно гледање (VMS3330H)

Arlo од Netgear Систем за Безбедност - Pro База со 3 Жица-Бесплатни HD Камери Внатрешна/Надворешна,Ноќно гледање

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2183.28

Arlo жица-free home security. 3 Жица за Слободни 720p Внатрешна / Надворешна Камери (VMC3030).Arlo Про Базна Станица (VMB4000).Arlo HD камери за безбедност се 100% жица-бесплатни HD внатрешна/надворешна видео камери за дома мониторинг.Движење се активира камери иницира автоматско снимање и ве извести преку е-мејл или стан известувања.Бесплатни апликации им овозможи на далечински мониторинг од секаде и со вграден-во ноќ визија ќе се види дури и во темница.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Капацитет : до 60,000 компјутери евиденција, висока преземете брзина со помош на USB кабел на компјутер.Издр�

7инчен TFT LCD дисплеј, поддршка 2 doorbells + 2 камери, максимална поддршка 128 GB мемориската картичка.Поддршка smart

▶Fullцрна highdefinition ноќ визија уред : 600 метри висока дефиниција гледање искуство во fullцрна средина, 2.5"" улт�

Притоа, handsfree повик и разговор.Екран на допир 7 инчен Дигитални TFT боја панел.Работна температура : 15℃—+55�

Сите прозорец налепници се направени од високо квалитетна винил, со користење на премиум, самолепливи в

Моден дизајн одговара за секојдневно, совршениот прстен за да се добие низ стресни или преголема ситуац

Лесно се монтира со лепило, само треба да лупам и стап.Супер висока 90 d B алармот, вие не ќе го пропушти тоа

Кога видеото е полна, тоа автоматски ќе ги покрие почетокот на видеото, интелигентни јамка.Поддршка на м

Инфраред Илуминатор, 850nm 6 Led диоди 130 Метри 60 Степен Широк Агол IR Илуминатор за Ноќно гледање,Водоотпорен

7 инчен TFT дисплеј следи со тенок дизајн,допир на копче операција,рака слободни.Ако таму се е прашање или

Супер еколошка одржливост и стабилност.Алармот се дава од јасен и гласен звук кога натрапникот паузи во

Во реално Време Следење : Поддршка во реално време следење на мобилните телефони, дури и ако не сте далек

03 oz Working Напон : DC 9 VBattery Параметри : 1 x 9 V алкална батерија (батерија, не се вклучени) Звук на Алармот Прити

1 Забележи : Не Адаптер.Адаптер ASIN е B01 IR69 PAO.Ве молиме да Пребарувате B01 IR69 PAO Ако Треба 2 Се користи За : Сам�

Патека Камера со Визија Ноќ.Слика Сензор : 5 / 8 / 12 Мега Пиксели Боја CMOS Ефективни Пиксели : 2560x1920 Day / Night Mo

Лесно да се Инсталира; Рачно напишани во САД; Бесплатна техничка поддршка од нашите Мериленд центар за п

Макс 8.0 Мегапикселна Full HD Снимање на Реално време 16 Канал 4 K NVR со (16) 5 MP 1920 P Водоотпорна РОЕ IP Купола Камер

Патентирана 100% ЖицаСлободен дизајн за лесна за сместување било каде и поле на гледање110 степен.Ноќно ка�

Алармот Погодни За Употреба Со Дигитални 1 Контрола.Инсталирање Со Стандардни 4 X4 Електрични Кутија.Сад

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Gufastore 10pcs Површината Планината Аларм 10 W 100 V 0.5 А во Макс Магнетни Контакт Идеален за Врата, Прозорец за Бе�

Авто Долар се Зголеми Конвертор Модул работна фреквенција 1 MHZ.ефикасност 61% 85%.Авто BuckЗголемете Конверт�

► ВИСОКО ниво на БЕЗБЕДНОСТ FEATURES15 Корисникот Кодови и 1 Подесување Code AntiКршејќи (Подесувате Прекинувач�

【Home Security】Кога ќе го инсталирате на допир во вашиот дом, канцеларија или фабрика, тоа ќе да аларм откако

ГОЛЕМИ 7" ПОЛН КОЛОР ЕКРАН ОСЕТЛИВ НА ДОПИР ЕКРАН.ПОГЛЕДНЕТЕ ДО 4 КАМЕРИ ВО ИСТО ВРЕМЕ (се Бара Компатибил

[Слој] : Користење на FMC multilayer широкопојасен облога за производство, ефективно подобрување на јасност и б

Пластичен капак,може да го држат уредот од дожд,сонце, сл.Водоотпорен,професионални покритие за Пристап

Scroll