Обновено
Галакси S21/S20/S10/S9 Armband, BUMOVE Салата Работи Вежбање Спортски Мобилен Телефон Рака Бенд за Samsung Галакси S21 5G, S20, S10, S9, S8 со звук/Копче за Држачот (Сина)

Галакси S21/S20/S10/S9 Armband, BUMOVE Салата Работи Вежбање Спортски Мобилен Телефон Рака Бенд за Samsung Галакси

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 186.24

A4 : На armband има 3 приклучок за слушалки приклучоци за лесен пристап до приклучете слушалки и полначи.Ако продолжување на рака се користи, максималната големина е 56 cm (22 инчи).Водоотпорен neoprene и ПВЦ екран заштитник го заштитите вашиот телефон од гребење, нечистотија и пот во на отворено, инсталиран во секунди.Додадете екстра џеб : Вграден-во држачот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА и кредитни картички, копче џеб, складирање на кабел за да се спречи заплитане за време на движење.Дизајниран за пресврт и да се наведнувам, но не ќе ја изгубат оригиналната форма.А1 : ПВЦ водоотпорен материјал на предниот дел на екранот и мека Lycra ткаенина на задниот дел.Q2 : Каде е оваа armband погодни за употреба?А2 : Таа е погодна за салата, на отворено, на домашен и на други места.А2 : Таа е погодна за салата, на отворено, на домашен и на други места.3 џек за Слушалки дупки се обезбеди лесен пристап до приклучете слушалки и полнач.Прилагодливи рака ги штити и стабилизира уред без лизгање или constricting.9" (20cm) да 15.Јасно и Високо Чувствителен на допир екран покрие овозможува целосен екран на допир за функционалноста,лесно да одговарате на повиците, управувајте со вашите плејлисти,или го активирате вашиот стоперката, без отстранување на телефонот.Логото размавта контроли вишокот на слушалка мозок, имајќи го надвор од патот кога се работи надвор.Вграден-во Клучните & Картичка Џеб чувајте ги вашите клучеви,ID картички,кредитни картички и пари или нешто безбедно и сува.Q3 : Е ова големина погоден за секого?Она што е мерена вредност околу рака?A3 : Да!Нормална големина опсег е од 20-40 cm (7.Q4 : има отвор за вметнување на слушалки?A4 : На armband има 3 приклучок за слушалки приклучоци за лесен пристап до приклучете слушалки и полначи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вграден екран заштитник кој овозможува целосен екран на допир за функционалност.Вклучува мала џеб кои �

Нека работи рака бенд ве придружува секој ден вежба.Вграденво Клучните & Картичка Џеб чувајте ги вашите

Не грижете се за морале да го носат вашиот копчињата во вашиот џеб или губење на нив на спроведување; Б) п

Во исто време, спортски телефон торба е направен од надгради водоотпорен дијамант во облик на Оксфорд т�

ECM Armband се фабрикувани од највисок квалитет мека Neoprene која е многу флексибилен уште ќе не водат надвор од

ДВЕ бендови во еден пакет.Плати 1 за да добиете 2 пливање.Resonable цена за ДВОЈНО безбедност.LED осветлен armband �

Ако Поради некоја причина Не Сте Целосно задоволни со овој Armband, Само да се Врати Или да Го Замени.Специј�

Голем дар избор на пријателите, семејство,итн.Исто така, приклучок за слушалки cutouts овозможи лесен прист

Тоа е полесно да се носат картичка телефони, цигари и пари, и преграда за складирање е повеќе удобен и пр�

Антипот и добро миење : на armband е направен од водатотпорни neoprene и, исто така, има антипот и перат својства.

Во задниот дел на armband, има слот за да го носат вашиот дом или автомобил копчиња.Димензии : Приближното вн

Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигу�

Посебна мрежа материјал : специјален ткаенина, удобно и мека, и силна воздухот пропустливост, топлината

Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигу�

Повеќето Удобно & Погодно Паметен Телефон Спортски Armband.Ниска контакт со кожата се намалува пот.Патенти�

ECM Armband се фабрикувани од највисок квалитет мека Neoprene која е многу флексибилен уште ќе не водат надвор од

FITKICKS Armband Neoprene Спортски Активен начин на Живот Опрема Има Повеќето Телефони.Се водат вашите граници.Handsfr

Премиум квалитет armband компатибилни на вашиот телефон кој што нема да има никакви распаѓа прашање.Прилаг

[Пакетот вклучува : ] 1 x phone случај (Додаток само, на мобилен телефон не е вклучен).Poco М3 Про 5 G телефон случа

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

Одговара на арм големина : 15.721.4".На Neoprene и Велкро рака дизајниран со брзсува и дише материјал обезбедува

Scroll