Обновено
Рачни Пескарење Блок Рака Пескарење Блок Рака Пескарење Блок 5 Инчен Рачни Пескарење Носителот со Кука & Јамка Блок Подлога за Дрво Мебел Base Автомобил

Рачни Пескарење Блок Рака Пескарење Блок Рака Пескарење Блок 5 Инчен Рачни Пескарење Носителот со Кука & Јамка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1617.60

На рачни пескарење носителот има полиуретан поддршка плоча, флексибилни и многу издржливи, да го потиснат вибрации и минимизира преносот на топлината.Раката пескарење блок има кука и јамка функција за брза подлога промени, и тоа може да се спречи подлога менувањето и се врти.На рачни пескарење блок има преносни големина која е совршен за корисна употреба.На ергономски дизајн на пескарење блок со прст бразди може да подобрена удобност при користење.Нашите рачни пескарење подлога е идеална алатка за машини, paintwork, пескарење рамен и криви површини.Description The рачни пескарење носителот има полиуретан поддршка плоча, флексибилни и многу издржливи, да го потиснат вибрации и минимизира преносот на топлината.Раката пескарење блок има кука и јамка функција за брза подлога промени, и тоа може да се спречи подлога менувањето и се врти.Features Hand пескарење блок-Боја : Жолта.-Материјал : Флексибилни СТП.-Димензии : Дијаметар : 5 инчен.На сандер е идеален за : -Дрво-Мебел-Base-Автомобил лакот-Уметност и занаети-Лесни метални работа finishing Note : 1. 1 инч=2.54 см/1cm≈0.393 инч.2. Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Пакет Including1 * 5" Рака пескарење блок.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Екстра Голем Капацитет Зачувате Вашите Контра Простор.МАТЕРИЈАЛ Прав обложен метал тело, нема рѓа, лес�

Endcapped, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hydrophobic (van der Waals)

Благодарение на чекор вежба е целосно зависна од склони работ дека е само со 1mm должина,Ако се хранат брз

★【Памук, Шеќер Едрилица Замав Јаже】Стаорец додатоци во собата е направен на квалитетот памук, мека, тр

Ве молиме проверете со вашиот налепници внимателно во пакување на налепница.САМО налепници со Vanknight лог

Дизајниран за прв пат brushers.Пакет Димензии : 19.558 H x 35.56 L x 20.573 W (сантиметри).Пакет Тежина : 3.9 фунти.Земја на �

【Двојна Полнач за PS5 Контролер】 Оваа станица за полнење е специјално дизајниран за PS5 Dualsense контролер.С�

Работи одлично на помали вратата dings и град штета.како што авто, мотор, фрижидер, машина за перење и сл.Не�

Високата Гаранција за Квалитет Сертифициран од страна на Громот Теми ISO 9001 : 2015 Систем за Управување со �

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

Главно се користи за некои фази за посебни separations.Направен во сад.Лесен за Употреба.Пакет Димензии : 12" L x

90in, Може да се вчита 400g семе.Ќе птица влегува и го јаде, оставајќи трупот и uneaten семе зад себе во коритоток

Возилото Панел Место Puller Дент Ловец 3500 A Место Заварување Машина Multispot Хаубата Вратата Поправка 110 V / 220 V.�

❀❀☛[Промовира Здрава Исхрана за Кучиња] загатка фидер куче сад е внимателно дизајниран да го забави хр

Помогне да се најде дент на автомобилот.Нов материјал,дент безболно отстранување поправка алатка линиј

Scroll