Обновено
Каролина е Богатства BB6081BIB Велигденски Јајца Briard Црно Бебе Лигавче, 10 x 13, multicolor

Каролина е Богатства BB6081BIB Велигденски Јајца Briard Црно Бебе Лигавче, 10 x 13, multicolor

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 100.80

Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултра-мазна микро-mink полиестер.задната страна е 100% памук тери циклуси.Briard подароци, Briard колекционерски предмети, Briard Бебе Лигавче Велигден.Симпатична и Функционална.Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултра-мазна микро-mink полиестер дека ситуацијата се менува за да се 100% памук тери циклуси.Мерките 10 инчи x 13 инчи, 0.8 оз.по парче.Рабовите се заврши со обврзувачки.Машина мие и сува на ниска топлина.Исчезнат издржливи и отпорни на дамки.Топ ткаенина добива дури и помек после првото перење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Едноставно Избрише Надо�

Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултрамазна микроmink полиестер.за�

Со еден слој структура значи дека нема потреба да се грижите за непријатни нешта расте помеѓу ткаенина �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Подарок За Бебето Му Дадете На Вашето Бебе Да Го Носат Овој Лигавче, Да Биде Симпатична Бебе, Па На Вашет

Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултрамазна микроmink полиестер.за�

Вшмукување база држи сад се цврсто на вашиот хранење маса или послужавник, спречување малку јадат од ту�

100% Полиестер.Кука и Јамка затворање.Машина За Миење.Направени со меки, лесни, водаотвратителен Repeltex тка�

Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултрамазна микроmink полиестер.за�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Вратоврска затворање String Вратоврска Машина Перат Една Големина Одговара На Повеќето Совршен подарок.О�

Многу bibs имаат мало џебови кои ќе се затвори во некои случаи, а камоли да го фати храна.Направени од Хран�

Лесни & дише 4 слоеви од 100% памук муслин.Се прилагодува големината со прилепува.Сет од 2 Сина Остава : Аква

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Фатисите ЏебНа Големи Џеб Може да се Фати Многу Падна Храната, Crumbs, Spills И Намалување на Носивост На Перењ

Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултрамазна микроmink полиестер.за�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Кука и Јамка затворање.Големина : 38 x 30cm (15 x 11,8 во).Материјал : Водоотпорен крпа.Нема лошо напишан лепенка �

Големина : 38 x 30cm (15 x 11,8 во).Материјал : Водоотпорен крпа.Нема лошо напишан лепенка која предизвикува осип

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Нашата цел е да се создаде најсреќниот храна де

Scroll