Обновено
Вез за Полнење Вклучувајќи Везови Обрачот,Боја Теми и Везови Ножици за Почетници-рачно изработени Needlepoint Колекции за Возрасни, Деца

Вез за Полнење Вклучувајќи Везови Обрачот,Боја Теми и Везови Ножици за Почетници-рачно изработени Needlepoint

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76

Идеален за луѓе кои сакаат да уживаат во забавата на крстот-бод.Купи везови материјали посебно, или да ги собереш еден од нашите везови колекции, кои ги вклучуваат сите ќе треба да се отворени, како игли, конец, и дизајни, како и совети и инструкции.Завршување со себе везови ќе биде посебно и значајно подарок за нив.Продавница широк избор на везови конец, везови модели и дизајни, игли, и повеќе.Својата забавно и лесно да се научат.Вез е еден од најпопуларните форми на иглата уметност.Тоа, исто така, може да се користат како рамка за место на готовиот везови да ги красат вашата соба.Тоа не е само за Везови но alsobonsai,други бараат.На бамбус везови обрачот има завртка која може да се прилагоди на стегање сакате кога е потребно.Целиот спектар на везови дополнителен комплет вклучува 1*памучна крпа со по-дизајн модел ,1*бамбус везови обрачот ,1*настава,1* режа, обоени конци и везови игли во собата.Инструкции на цртежи и везови бод,што го Прави лесно за вас да се заврши на везови.Со инструкциите на цртежи и везови бод,што е полесно за вас да се заврши на везови.Идеален за луѓе кои сакаат да уживаат во забавата на везови.Тоа, исто така, може да се користат како рамка за место на готовиот везови да ги красат вашата соба.Ќе бидете горди на вашиот уметничко дело.Можете да завршите со прекрасен вез само со овие колекции.Има една убава модел на платно дизајниран од страна на самите себе и модел може да се мијат надвор откако ќе заврши.BERYA има најголем избор на везови дизајни и потрошен материјал за почетници и на експерти слично.Светла и lustrous везови нишка,го прави вашиот везови повеќе убаво.Ние сме среќни да понуди прекрасна онлајн нарачување искуство на нашите клиенти, cheers!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Специјално дизајниран за Мото Z2 Игра / Мото Z2 Сила 2017 Објавен само.Случај без вграден екран заштитник.Кн

Преносни Крик СПС0103 ранец јаже торба е направена од отпорен на винил.Тежина и димензии : 1.32 lb; 113 / 16" дијам

Нов Прилагодлив Брзо Брзо Полнење 2 КУПИ СЕГА ОГРАНИЧЕНИ РЕЗЕРВИ.0 плус Монтажни USB ТипC Кабел овозможи б�

Нема мешање прашања со радио, Bluetooth или WiFi.0 Технологија power up Работи за вашиот уред побрзо од кога и да би�

Совршен за полнење Работи за вашиот уред додека сте onthego и компатибилен со БИЛО кој друг USB ТипC 2.●Ѕидот �

Сите наши слики се во HD верзија.Постерот е отпечатена на платно и е најдобар материјал за постер.Материј

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарај

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод�

【ДИЗАЈН】 Убаво и чисто дизајн кој го прави вашиот Гнездо Здраво Врата гледа подобро отколку порано.На �

ТЕМИ БОЈА &ПРИЛИЧНО МОДЕЛ : Везови дополнителен комплет дизајниран со крајниот производ во умот.ЗАВРШИ �

ВЕЗ КОЛЕКЦИИ : вез комплет содржи 100 бои везови теми, 5 големини везови карики, 3 aida крпа, везови игли, ножи�

USB ТипC е назад компатибилен●Како да знам кој USB конектор за кабел или купување?Обидувајќи се визуелно д�

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарај

☀【Допир Сензор за Автоматско】Интелигентни ново искуство : Најновите петтата надградба на безжични ав

Материјал : Волна.Тоа содржи felting игли, волнени блузи, пена мат, упатства и други assceesories.Безбеден и удобен

▶[УМНО ИЗГРАДЕН] Солидна USB Порта со Прилагодлива Кабел што е 5ft (1.Овој автомобил полнач е погодна за сит�

Игра вашиот i Phone или smartphone преку вашиот автомобил е касета палубата.Handsfree щ телефонирате со вклучен микр

Scroll