Обновено
FFST Земјата-Пријателски Измет Кеси,Екстра Дебели Силна Течење Доказ Biodegradable Куче Отпад Кеси, Biodegradable Куче Отпад Кеси со 1 Dispenser15 Куќи Кеси По Тркалаат, Мерки 9 x 13 Инчи

FFST Земјата-Пријателски Измет Кеси,Екстра Дебели Силна Течење Доказ Biodegradable Куче Отпад Кеси, Biodegradable

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1987.20

Земјата Пријателски: Земјата friendly не се нормални пластичен материјал може да се прекине во природата.Цел да се намали пластични загадување на животната средина.СИЛНА&Трајни:240doggie отпад кеси мерка 13.5*9", кои се доволно големи за да се врзуваат и ги собереш повеќе poops.Материјали кои се издржливи и течење-доказ.Санитарните ракување, нема повеќе да се грижите за се изметот на голи раце, бидејќи на rips.РАЗНОВРСНА Употреба : Пренослив, Мирис контрола Свежи Миризливи кутре poo кеси за сите големина на кучиња, исто така, може да се користи за мачка измет исчисти, бебе валкани пелени, храна парчиња, или со автомобил фрлање ѓубре.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : сечење линија помеѓу секоја кеса што е очигледно и лесно да се солза.По употреба, врзуваат на јазол и фрли го во ѓубре може.Екстра диспензерот за носење околу.МИРИС ДИЗАЈН : Изберете од најпопуларните лаванда мирис, што е свежа и не луто, и може да маска некои мириси кога се користи.Материјал : Biodegradable HDPE+EPISpecification : 15 компјутери/roll Size : 9 x 13 Inches Fragrance : Lavender Details : еколошки материјал, компактен и исклучителна, лесен за носење, breakpoint дизајн, лесно да се солза, дебела и издржливи, единствено еднострана 1.5 жица полн со грубост, нов ЈП дистрибутер, навој интерфејс, носат-отпорни, и капка-отпорни.

Повеќе детали

15 pcs/roll :

Слични производи во категоријата

Чувајте ги Вашите Раце Безбедно : Нашата poo кеси се 100% течењедоказ и екстра дебели,никогаш не се грижите �

име : Пет ѓубре торба фармацевт.материјал : пластика.боја : бела.големина : за 8*5.5*5.5 CM.пакување листа : 1*дом

5 cm x 5cm x 5cm.Ќе Добиете : ќе добиете 2 пакет куче отпад торба точење и 7 ролни од куче измет отпад кеси (случае

Дизајнер Милениче Џебови за тркалаат беше кеси.Џеб вклучува слободен тек на 20 кеси.Џебовите се приближн

Куче Отпадоци Предмет Тип : Pooper Scoopers & Кеси.Употреба : Ѓубре Држачот.Број На Модел : Ѓубре Држачот.Материј�

Drawstring им помага да се задржи на раце се чисти во текот на пикап.Тешки И Големи Големина Одговара За Сите "

[ЕКСТРА ДЕБЕЛИ & ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ] Нашите миленичиња измет кеси се конструирани да се многу издржливи 0.Air Cover

100% Гарантира течењедоказ, полн со лаванда мириси да содржат мирис и не е лесно да се скрши.Ние веруваме д

Вклучува 400 Dogipot Отпадоци Ги Собереш Кеси 50 Тешки Лагер Ѓубре Кеси 50 Тешки Лагер Ѓубре Кеси.Монтажа На Ха�

Пред раздавам отворање за брз и лесен пристап до измет кеси без unzipping.Назад патент ви помага да ја превчи

Лесно да се Врзуваат Торби : Секоја торба мерки 13 x 9 инчи (L x W), доволно простор до врвот за врзување безбе�

ТИП : Black Extra патент вреќа на грбот со премин отворање за преземање на измет кеси easily Convenient и корисни, идеа

Екстра тешки намирници бедем торба.Основа тежина : 57# 16lb капацитет.Кафеава боја.Мерки 73 / 4инчи должина од

Куче отпад сад може да биде исполнет со измет произведени од страна на вашето куче, елиминирање на потре

Совршен торба за пакување на секојдневниот ручеци 4lb Kraft кеси изработени од 100% рециклираат материјал.Од�

Клипот На Фармацевт.Совршена Големина Кеса За Да Се Исчисти.Клипови За Да Било Кој Стандард Или Стигнал�

Scroll