Обновено
Tingley Големи Флуоресцентно Жолто-Зелена Eclipse PVCNomex Пламен Хемиски Отпорни На Целокупната Рефлексивни Лента

Tingley Големи Флуоресцентно Жолто-Зелена Eclipse PVCNomex Пламен Хемиски Отпорни На Целокупната Рефлексивни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1199.76

Rainwear.Производителот : Tingley Гума Корп Направени во : сад.Подвезици Со Брзо Ослободување Токи Ansi 107 Класа E Одраз Лента Кука & Јамка Се До Ремени Во Ракави Само Материјал За Целокупната Безбедност Флуоресцентно Жолто-Зелена Лета Пред Голем 2" Сребро.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

1 s за да го заштитите вашиот КОМПЈУТЕР од статички штета.Антистатички врвка за околу рака е составен од �

Идеален за користење со електронски производители работа со ESD чувствителни компоненти.Високо видливи

Ги исполнува или го надминува барањата на ANSI ESDS20.20 и ANSI / ESD S6.1 Топ Dissipative Слој (0.5 mm дебелина), Дното Провод�

Една мала Тежина Краток Ракав ESD јакна која е совршен за сите работни средини.Не Додадете Детергент или �

Scroll