Обновено
FCD Сет на 20 12x1.5 Продолжен Скок Тјунер Тркала Rim Повлечи Ореви Гуми Завртка Ремонтирам Црна

FCD Сет на 20 12x1.5 Продолжен Скок Тјунер Тркала Rim Повлечи Ореви Гуми Завртка Ремонтирам Црна

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1245.36

Овие ореви одговара на повеќето фабрика тркала, но може или не може да се вклопи во зависност од вашите тркала.18" високи, 60 степен конусна седиште, затворен крајот 2 парче дизајниран скок повлечи орев.25, 9/16-18 Available Бои : Хром, Црна, Сина, Црвена, Нео Хром, Злато, Purple Length : 3. ✅Лесно да се Инсталира : Само неколку минути за да се инсталира кога користите вртежен момент клуч.Како што студената фалсификувани јаглероден челик, со зголемена ригидност преку термичка обработка.✅Спецификации : м 12x1.Големина на теренот и мерења се во милиметри.5 тема на теренот, 3.Тркалото се повлечи ореви се многу отпорни на чип или ' рѓа, бои не ќе падне лесно.18"/80mm Hex : 3/4"/19mm Please се провери големината повлечи вашето возило да се користи пред да нарачате. ✅Издржливи и Безбедни На : Повлечи орев дел е направен од фалсификувани и топлина Третираат челик, овие скок повлечи ореви се многу издржливи во споредба со оние алуминиум повлечи ореви. ✅Она што Ќе Добиете : 20 компјутери скок повлечи ореви и 2 години гаранција.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тема на Теренот : 12x1.25 Боја : Црна.Количина : 20 Повлечи Ореви + 1 Spline Алатка.Повлечи Седење : Тјунер Стил 60 ст

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Нема дополнителни трошоци за поправки делови, работна сила и превозот се сите опфатени 32 Pc Сосема Нов 4.�

Неговата безбедност и услуга живот апсолутно ги надмине вашите очекувања.И како растојание на возилото

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Купувањето е комбинација на бои и квантитетот во ЛИСТАТА на НАСЛОВОТ САМО.Овие не се генерички повлечи �

TEMO #Б АнтиКражба Тркала Повлечи Орев Отстранување Штекер Копче 3446 Компатибилен за Land Rover.Едно парче анти

25 Нишка Теренот; Одговара Конусна Седиште Тркала.25 Тема Теренот; Одговара Конусна Седиште Тркала.Тешки T

Секој производ е дизајниран и произведен со користење на најнова во врвни технологии, процеси и материј

★СПЕЦИФИКАЦИИ : M14x1.50 темата Затворени Крајот Булбус Acorn Стил Повлечи Ореви Конусна 60 Степен Седиште 3 /

Произведени од супер светло и силна duralumin.Посебен затворен крајот дизајн поставува тоа, за разлика од ос

Воланот заклучување повлечи нут се употребува да се отстрани тркала ореви завртка за BMW 3 5 7 Серија.Забел

Нудиме најголем избор на управен тркала на пазарот денес.Нашиот Патентиран краток центар им овозможува

Направен од Висок Квалитет на ЦПУ Машински T6068 Авиони Алуминиум.M12 X1.5 Thead Теренот 20 Компјутери со капа, и 6

【FITMENT】Замена за 19952019 Silverado 1500, 2500, 3500 / 19952019 Приградски 1500 Тахо / 20152017 Експедиција, F150 / 20032018 F250, F350 8 гкл.�

Нашите Отворен Крај Булбус Acorn 3 / 4" Хексадецимален Повлечи Орев се нудат во Воланот Комплет Поставува на

Дивјак Серија Трка Тркала Бела Хром.Се Вклопува 19942002 Chevy Camaro & Pontiac Firebird Фронт 17 "X 4.5' 1.75' БС / 24.75 mm OS 2.77' БЛ�

Треба Прилагодено Боја?Дозволете Ни Да Знаеме, Ние Може Да Се Направи Тоа Да Се Случи!!.5" Високи Злато Ско

Сет од 20 Eisen Црна Повлечи Ореви Компатибилен за Земјиште Range Rover HSE, Спорт, LR3, LR4 Акции Тркала (проверете fitme

Неmarring приклучок за безбедно и ефикасно отстранување на Мерцедес тип 17mm конвексни повлечи завртки.Пома�

Вклучува : 20 Хром M14x1.50 OpenEnd Булбус Acorn Повлечи Ореви.Спецификации : M14x1.50 Нишка на Теренот, 0.84" вкупна Висин

Овој алуминиум анодна комплет вклучува инсталација на хардвер за брза и лесна замена на corroded anodes.Произв

Тема на Теренот : 12x1.25 Боја : Сина.Количина : 20 Повлечи Ореви + 1 Spline Алатка.Повлечи Седење : Тјунер Стил 60 ст

Овие повлечи ореви не се евтини обичните повлечи ореви.Најжешките Резервни Повлечи Ореви Од На Пазарот

Scroll