Обновено
Kakalote Бука Абразивни Алатка, Кожа Работ Плоскости Мелење Sandpaper Носителот, Пескарење Блок, DIY Абразивни Орудија, Пржен Кожа, Плоскости, Мелење Работ Третман (Големина:?

Kakalote Бука Абразивни Алатка, Кожа Работ Плоскости Мелење Sandpaper Носителот, Пескарење Блок, DIY Абразивни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 160.56

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажно или суво крцкање на дрво, боја, метал, fiberglass, PP и base материјали.Безбедност И Лесно : Користете рачна мелница на песок, на sandpaper за безбедна и ефикасна употреба, без оштетување на вашиот раце.Sandpaper Клип : Со оваа алатка, вие лесно може да клип на sandpaper со фиксна sandpaper knob.Примена : се Користи за обликување на radiused fretboard и израмнување инсталиран frets.Рачно изработени од Кожа Пескарење Блок, DIY Абразивни Орудија, Пржен Кожа, Плоскости, Мелење Работ Третман Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажно или суво крцкање на дрво, боја, метал, fiberglass, PP и base материјали.Безбедност И Лесно : Користете рачна мелница на песок, на sandpaper за безбедна и ефикасна употреба, без оштетување на вашиот раце.Sandpaper Клип : Со оваа алатка, вие лесно може да клип на sandpaper со фиксна sandpaper knob.Примена : се Користи за обликување на radiused fretboard и израмнување инсталиран frets.Карактеристики : Материјал : бука Боја : дрво боја Видови : плоштад, б-evel, оптоварување Плоштадот големина : за 45x45mm Б-evel големина : за 65x18mm Оптоварување големина : за 82.5x30mm Пакет се вклучени : 1pc x sandpaper полирање блок Забелешка : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење. 100% Задоволителна Услуга : Ние обезбедуваме 7*24 часа услуги на клиентите, ако имате било какви прашања, ние ќе ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, му верувате на вашиот избор.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Endcapped, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hydrophobic (van der Waals)

ЗДРАВА PP МАТЕРИЈАЛ : Направен од хранабезбедно, нетоксични, безопасни & трајни.BPA, ПВЦ, & Phthalates слободни...

1 четка за заби по пакет.Само добро направен класичен четка за заби!Бидејќи Звукот Чувства четка за заби

2 1 / 4" x 85' Термални Ролни Хартија.Пакување од 50 Ролни, Не BPA во слој 48gsm термички 3 година сликата живот.Врве

Врвен квалитет на термичка хартија во ролни, јасни слики.Се користи за 57mm касиерот печатач, ПОС Печатач �

Нашите телефонски случај е само погодна за i Phone 13, ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред ст

♔♚【Натпревар】Совршен натпревар со вашите омилени панталони, leggings, црни панталони, фармерки и така на�

【Батерија Патување Шминка Огледало】led осветлен суета огледало е изграденаво 2000m Ah литиум батерија ово�

90in, Може да се вчита 400g семе.Ќе птица влегува и го јаде, оставајќи трупот и uneaten семе зад себе во коритоток

Ве молиме проверете со вашиот налепници внимателно во пакување на налепница.САМО налепници со Vanknight лог

На рачни пескарење носителот има полиуретан поддршка плоча, флексибилни и многу издржливи, да го потисн

Главно се користи за некои фази за посебни separations.Направен во сад.Лесен за Употреба.Пакет Димензии : 12" L x

◆Прекрасен Дизајн : Нејзините Нерѓосувачки Челик Дизајн Го Прави да Изгледа Добро во Секој Агол Ќе го п�

【Двојна Полнач за PS5 Контролер】 Оваа станица за полнење е специјално дизајниран за PS5 Dualsense контролер.С�

Место матични на подлога преку дупка влече мост и завртка knob Се повлече чкрапалото и ги применуваат црт�

❀❀☛[Промовира Здрава Исхрана за Кучиња] загатка фидер куче сад е внимателно дизајниран да го забави хр

Возилото Панел Место Puller Дент Ловец 3500 A Место Заварување Машина Multispot Хаубата Вратата Поправка 110 V / 220 V.�

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

★【Памук, Шеќер Едрилица Замав Јаже】Стаорец додатоци во собата е направен на квалитетот памук, мека, тр

Направен во Мичиген.Греди има 3 занитвам конекција и безбедност клипови за да се осигура безбедна заклу�

Термичка Хартија за ПОС Машини и каси, 10 ролни / Случај.WIDTH = 2 1 / 4" (инчи) или 56 mm или 3.125" (инчи), ДОЛЖИНА = 230' (

Квалитет на Услуга Ние обезбедуваме 30 дена полн износ враќање, Одличен услугата на купувачи носи может�

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Овие предиво кесички се направени од високо квалитетна платно материјал за издржливост.Направени од ок

Крајот на снежните, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hyd

Материјал : High Speed Челик.Употреба : За Дупчење Дрво.Тип : Core Вежба Малку.DIY Материјали : Дрво.Материјал : Вис

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу од 6 Спецификации подолу се однесуваат на секој обј

Помогне да се најде дент на автомобилот.Нов материјал,дент безболно отстранување поправка алатка линиј

Scroll