Обновено
SIZZER M14x2.0 Повлечи Ореви 2 Долго 5 Spline Булбус Acorn Резервни 14mmx2.0 Тркала Повлечи Орев Црна Заврши, Поставете на 24 + Штекер Копче

SIZZER M14x2.0 Повлечи Ореви 2 Долго 5 Spline Булбус Acorn Резервни 14mmx2.0 Тркала Повлечи Орев Црна Заврши,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76

【ЗАБЕЛЕШКА】За возила со тркала studs M14x2.0 конец, затворен крај и 60 степен конусна агол седиште, 5 Spline, 2 Инчи (51 mm) долги, 0.91 инчи (23 мм) широк.Вклучува 24 компјутери повлечи ореви и 1 сокет.ОЕМ еквивалент на квалитетот. 【ОДГОВАРА ЗА】Експедицијата 2000-2007, Експедицијата 2008-2014, F150 2000-2007, F150 2008-2014. 【НАПРАВЕН ДА ТРАЕ】Произведени од state-of-the-art фалсификување процеси, топлина третира челик е последователно тројно хром обложена за исклучителен изглед и отпорност на корозија. 【ТЕШКИ & ТРАЈНИ】Прецизност инженерните теми се овозможи подобро ангажман со вашето возило е тркало studs, додека товарот способности ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ оптоварување стандарди. 【КУПИ СО ДОВЕРБА】SIZZER повлечи ореви се испратени во премиум пакување, секој повлечи орев поединечно со седиште во пена послужавник, така ќе ги добиете во фабрика полиран состојба.Ако имате било каков проблем, само се чувствуваат слободни да контакт.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вистински ОЕМ.Висок квалитет 2019 Chevrolet Silverado & 2019 GMC Сиера.Надополни вашето возило е тркала со овие Повлечи

Нудиме најголем избор на управен тркала на пазарот денес.Нашиот Патентиран краток центар им овозможува

1.40" Целокупната Должина 12mm x 1.50 Тема Големина 13 / 16" Хексадецимален Големина 60 Степен Конусна Седиште.Кут�

12mm x 1.50 Тема големина 3 / 4" & 13 / 16" хексадецимален копче 1.36" Целокупната должина 60 Степен Конусна Седиште.Се

Овој алуминиум анодна комплет вклучува инсталација на хардвер за брза и лесна замена на corroded anodes.Произв

Тема на Теренот : 12x1.25 Боја : Црна.Количина : 20 Повлечи Ореви + 1 Spline Алатка.Повлечи Седење : Тјунер Стил 60 ст

Дивјак Серија Трка Тркала Бела Хром.Се Вклопува 19942002 Chevy Camaro & Pontiac Firebird Фронт 17 "X 4.5' 1.75' БС / 24.75 mm OS 2.77' БЛ�

Воланот заклучување повлечи нут се употребува да се отстрани тркала ореви завртка за BMW 3 5 7 Серија.Забел

Подобрен дизајн овој замена повлечи орев промени на оригиналот двепарче дизајн на едно парче за поголе

Нема дополнителни трошоци за поправки делови, работна сила и превозот се сите опфатени 32 Pc Сосема Нов 4.�

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

Сет на 24 Повлечи Ореви и 1 Копче M14x1.Нашите повлечи орев ги исполнува или го надминува највисок ОЕМ доказ

Секој производ е дизајниран и произведен со користење на најнова во врвни технологии, процеси и материј

????【FITMENT】Замена за 19952019 Silverado 1500, 2500, 3500 / 19952019 Chevy Приградски 1500 Тахо / 20152017 Ford Експедиција, F150 / 20032016 F250,

Овие повлечи ореви не се евтини обичните повлечи ореви.Најжешките Резервни Повлечи Ореви Од На Пазарот

Лесно тврди процес поднесе барање во секое време 24 / 7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.НАПРА�

Вклучува : 20 Хром M14x1.50 OpenEnd Булбус Acorn Повлечи Ореви.Спецификации : M14x1.50 Нишка на Теренот, 0.84" вкупна Висин

Покрај тоа тие се за 30 проценти полесни во тежина.со тесен повлечи отвори 25 Нишка Големина.Со цел да се в�

【СПЕЦИФИКАЦИИ на ПОВЛЕЧИ ОРЕВИ】М14 X 1.5, 14x1.5, 14mm x 1.50 Тема Големина 19mm Хексадецимален (3 / 4" Хексадецимален

【FITMENT】Замена за 19952019 Silverado 1500, 2500, 3500 / 19952019 Приградски 1500 Тахо / 20152017 Експедиција, F150 / 20032018 F250, F350 8 гкл.�

Треба Прилагодено Боја?Дозволете Ни Да Знаеме, Ние Може Да Се Направи Тоа Да Се Случи!!.5" Високи Злато Ско

Тема на Теренот : 12x1.25 Боја : Црна.Количина : 20 Повлечи Ореви + 1 Алатка Штекер.Повлечи Седење : Тјунер Стил 6

американскиот бренд.со добар квалитет со конкурентна цена.производителот продава директно.добро surfacemen

Тема : 14x1.5mm 1 Година ГаранцијаСет на 24pcsда Даде екстра слободно.Хексадецимален : 13 / 16 21mm Топлина Третираа�

Тоа исто така може да искриват на сопирачката rotors каде возило тресе при сопирање.Затворена Крајот Дизај

Забелешка : Инсталацијата настава НЕ е вклучена.Правилно заострените повлечи ореви се неопходни во обе�

Еден сет на 20 парчиња m12x1.Целта на овој Скок се Повлечи Нут се постигнува преку неколку различни фази.5 те

Купувањето е комбинација на бои и квантитетот во ЛИСТАТА на НАСЛОВОТ САМО.Овие не се генерички повлечи �

Scroll