Обновено
Soundstream SPT.22 600W 4-Ohm Про Аудио Високотонци

Soundstream SPT.22 600W 4-Ohm Про Аудио Високотонци

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1319.76

Max моќ ракување : 600 W RMS моќност ракување : 300 W Отпорност : 4 ohm Фреквенција : 2khz-25khz.Моќ ракување : Max 600 W RMS 300 W.Зачестеност одговор : 2000 - 25000 Hz.Монтажа длабочина : 2.5".Највисоки перформанси дека ќе дојде да се знае и љубов од производи со Soundstream Бренд.Што очекувате нашите производи да биде на Врвот, на упатување, која го покренува бар и поставува нов стандард на извонредни перформанси, заедно со стегнати, агресивните козметички дизајн.Зошто само да се спогоди за Убаво лице или грда сестра.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Компатибилни Модели】САМО наменета за i Phone 13 6.1 инчи 2021, НЕ за сите други модели на телефони, ве молиме п

2 1 / 4" x 85' Термални Ролни Хартија.Пакување од 50 Ролни, Не BPA во слој 48gsm термички 3 година сликата живот.Врве

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

❀❀☛[Промовира Здрава Исхрана за Кучиња] загатка фидер куче сад е внимателно дизајниран да го забави хр

【Уникатен дизајн】Различни од ОЕМ транспарентен школка на магла светлина, ние го донесе популарни пуше

【Повеќенаменски Кондензаторот Микрофон】Plug and play usb игри микрофон доаѓаат со USB Кабел ,само Само приклуч

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

Благодарение на чекор вежба е целосно зависна од склони работ дека е само со 1mm должина,Ако се хранат брз

Работи одлично на помали вратата dings и град штета.како што авто, мотор, фрижидер, машина за перење и сл.Не�

Дизајниран за прв пат brushers.Пакет Димензии : 19.558 H x 35.56 L x 20.573 W (сантиметри).Пакет Тежина : 3.9 фунти.Земја на �

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

УЛ Наведени.Панел одбор монтажа.двоен скок.Тип на БЛ.Nokia Siemens BL Коло Прекинато е panelboard монтирани, не замен

90in, Може да се вчита 400g семе.Ќе птица влегува и го јаде, оставајќи трупот и uneaten семе зад себе во коритоток

Ова домашно милениче бавно сад е лесно да се чисти.Мазни и Тркалезни : со Оглед на начинот на домашни мил�

【Батерија Патување Шминка Огледало】led осветлен суета огледало е изграденаво 2000m Ah литиум батерија ово�

Овие предиво кесички се направени од високо квалитетна платно материјал за издржливост.Направени од ок

【Двојна Полнач за PS5 Контролер】 Оваа станица за полнење е специјално дизајниран за PS5 Dualsense контролер.С�

Направен во Мичиген.Греди има 3 занитвам конекција и безбедност клипови за да се осигура безбедна заклу�

Направен од висок квалитет на дрвени материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Тресење нежно не груб

Моќ RMS / MAX : 300 W / 600 W.Одлична Минливи Одговор и Ниска Дисторзија.Нуди Фреквенција Одговор на 2 KHz25 KHz со 4 ил

Ве молиме проверете со вашиот налепници внимателно во пакување на налепница.САМО налепници со Vanknight лог

Материјал : High Speed Челик.Употреба : За Дупчење Дрво.Тип : Core Вежба Малку.DIY Материјали : Дрво.Материјал : Вис

Тип : Дупчалка Со Спирална Бургија Вежба Малку.Материјал : Јаглероден Челик.Сечење Кол : 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20m

【Зошто ви е потребна за тоа】 : Нема потреба да чекаат за поправка на автомобил вдлабнатини во поправка �

◆Прекрасен Дизајн : Нејзините Нерѓосувачки Челик Дизајн Го Прави да Изгледа Добро во Секој Агол Ќе го п�

Помогне да се најде дент на автомобилот.Нов материјал,дент безболно отстранување поправка алатка линиј

На рачни пескарење носителот има полиуретан поддршка плоча, флексибилни и многу издржливи, да го потисн

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу од 6 Спецификации подолу се однесуваат на секој обј

Scroll