Обновено
Природни Лицето Крем - Витамин C Алги Keratin Екстракт Навлажнувачки и Антиоксиданс - Колаген Кожата Зграда

Природни Лицето Крем - Витамин C Алги Keratin Екстракт Навлажнувачки и Антиоксиданс - Колаген Кожата Зграда

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76

Лицето Крем со Витамин Ц и Алги Keratin за Навлажнувачки и Антиоксиданс Бенефиции.До Осум Пати Кожите Природни УВ Штета Заштита.Хидрат Кожата и Подмачкување на Кожата со колаген градење на протеини и растителни липиди.Се движат Токсини надвор и донесе Хранливи материи со Органски Сулфур.Без Алкохол Не Parabens Без Сулфати САД го НАПРАВИЛЕ.Лицето Крем со Витамин Ц и Алги Keratin Екстракт Напредни Навлажнувачки и Антиоксиданс Бенефиции Колаген зграда за вашата кожа и 8 пати природен на кожата УВ Штета за Заштита на Хидрат Кожата и Подмачкување на Кожата со колаген градење на протеини и растителни липиди Поддршка Влага задржување и обновување на вашата кожа Дневен Крем и моќни пост сонцето терапија.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

секој предмет содржи повеќе од 76%~80% Полжав Секрети Filtrate.Навлажнувачки и исцелување.Навремено, осветлув�

✅ Одзема мртвите клетки на кожата и останатите нечистотии ✅ Влаганатоварени формула Водени текстура..

Производителот гаранција може да не се применува.Drugfree коса зачувување програма за мажите.Ја храни коса�

Исполнет со Витамин Ц, овој крем е одлична за сите типови на кожа.Ослободени од хемикалии, parabens, алкохол �

ПРИРОДНО се ЗБОГАТУВА : секојдневно хидратантен против стареење лицето крем за жените содржи Алое Вера,

Scroll