Обновено
Галакси S9 Armband,RUNBACH Sweatproof Работи Вежба Салата Видиме Sportband Торба со Отпечаток на Допир/Клуч на Носителот и Картичка Слот за Samsung Галакси S9 (Црна)

Галакси S9 Armband,RUNBACH Sweatproof Работи Вежба Салата Видиме Sportband Торба со Отпечаток на Допир/Клуч

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76

Ако Поради некоја причина Не Сте Целосно задоволни со овој Armband, Само да се Врати Или да Го Замени.Се вклопат за Повеќето Грб : Оваа Работи Armband е Изграден во две регулирање на неговото место да се направи armband прилагодливи целосно и доволно за да ги собере сите мали и поголеми раце од 9"(23cm) да 14"(36cm), со екстра Продолжување на рака , се овозможува понатамошно издолжување на 8.Специјално Дизајниран за Вас : Ова Armband е специјално дизајниран за Samsung Галакси S9,доволно голема дури и ќе се стави на вашиот Телефон со заштитни случај во тоа.Рефлексивни мрачно arounded за безбедно да работи во услови на слаба светлина.Се тоа за себе или како одличен подарок за некој во вашиот живот,Ќе најдете вежба толку неверојатно ДОПОЛНИТЕЛНИ ВРЕДНОСТИ отпорен на Вода и пот отпорни на цел екран заштита и им овозможува лесен пристап до вашиот телефон, на екранот на допир, Изградена во две регулирање на слотови и еден дополнителен Продолжување на рака да се ВКЛОПАТ ЗА ПОВЕЌЕТО РАЦЕ Слушалки и полначот cutouts овозможи директен пристап до телефон преку armband Рефлексивни граници за безбедно да работи во услови на слаба светлина Својата безбедни вграден скриени клуч на носителот е совршен за куќа или автомобил копчиња.5 cm) ако е потребно.Со премиум neoprene материјал,тоа нема да падне вашата рака за време на интензивно вежбање,исто така, може да издржи до најтешките на вежбање и маратони.Премиум ткаенина е супер да се сфати и тоа нема да падне на вашата рака, дури и за време на интензивно вежбање.Нудење на цел екран заштита и им овозможува лесен пристап до вашиот телефон, на екранот на допир и џек за слушалки.Speciallly наменета за Samsung Галакси S9 со тенок случај на тоа доаѓа со RUNBACH живот замена Гаранција.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ECM Armband се фабрикувани од највисок квалитет мека Neoprene која е многу флексибилен уште ќе не водат надвор од

Заврши вашиот i Phone 5 / 5 S & i Phone 6 до вашиот bicep, надлактицата или рачниот зглоб (Пакетот вклучува бонус прод�

Во задниот дел на armband, има слот за да го носат вашиот дом или автомобил копчиња.Димензии : Приближното вн

Во исто време, спортски телефон торба е направен од надгради водоотпорен дијамант во облик на Оксфорд т�

Екран осетлив на допир Компатибилен : Лесно може да го носи вашиот мобилен телефон и пристапете со екран

FITKICKS Armband Neoprene Спортски Активен начин на Живот Опрема Има Повеќето Телефони.Се водат вашите граници.Handsfr

Тоа е полесно да се носат картичка телефони, цигари и пари, и преграда за складирање е повеќе удобен и пр�

Премиум квалитет armband компатибилни на вашиот телефон кој што нема да има никакви распаѓа прашање.Прилаг

Посебна мрежа материјал : специјален ткаенина, удобно и мека, и силна воздухот пропустливост, топлината

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

Специјално зголемена слушалка дупка : Специјално зголемена музика слушалка дупка, погоден за поширок с�

[Пакетот вклучува : ] 1 x phone случај (Додаток само, на мобилен телефон не е вклучен).Poco М3 Про 5 G телефон случа

answer : ___________________________ note : ★ Поради посебност на производот, ќе има мала разлика во секоја готовиот произв

Ако ова е наша грешка, ние ќе го реши тоа и да ви даде задоволително решение.Прилагодете рака обемот На : �

Оваа рака ракав има доволно простор за телефонот (под 6,5 инчи).Поради својата растеглив spandex, тоа може да �

Повеќето Удобно & Погодно Паметен Телефон Спортски Armband.Ниска контакт со кожата се намалува пот.Патенти�

76 инчи паметен телефон, како што се apple i Phone 7 плус / 7(5 【Совршен за Сите Активности】 водење armband случај по�

Арматура и удобност : Удобно костец обезбеди рака на вашата рака за време на вежбање и работи, и тоа сигу�

Scroll