Обновено
Powerbass 3XL-2S 1-1/4 Конкуренција Одделение Чиста Свила Купола Tweeter

Powerbass 3XL-2S 1-1/4 Конкуренција Одделение Чиста Свила Купола Tweeter

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1295.76

Моќ Ракување : Врв : 120 w / RMS : 150 w.Pivoting високотонци со композитни опкружуваат.Компактен компјутер оптимизиран акустична crossover мрежа.Рамна, агол и површината монтирање на комплет.Произведува исклучително мазна и јасни издигнувања.Powerbass Xtreme 1-1/4" Конкуренција Одделение Чиста Свила Купола Tweeter.Работ воден дијафрагми.Зачестеност Одговор : 3000-20,000. Номинална Отпорност : 4 ohm.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ACCOMMODATES EN4635 има капацитет да ги собере 4 x 6.5" Звучник за Монтирање (DS18 NXL6 Препорачува) + 2 x 1" Tweeter Монтажа (DS18

1"" Mylar Купола 1" Mylar Купола Фреквенција Одговор : 2khz24khz.Висока Густина Neodymium Магнет Spl : 100db @ 1w / 1m.TriМонтажа С

Scroll