Обновено
JIYANANDPZWJ Туш Caddy Пластични Потоне Потрошувачка Кошница Багажник, Стигнале Сад за Складирање на Мозоци Багажник, Може да Се Користи за да се Држи На Ѕидовите на Кујна, ?

JIYANANDPZWJ Туш Caddy Пластични Потоне Потрошувачка Кошница Багажник, Стигнале Сад за Складирање на Мозоци

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1910.40

▲ПОМАГА да се ОРГАНИЗИРА ВАШИОТ ТУШ И ЧУВАЈТЕ ГО СРЕДЕНА : додава вредни складирање додека правење на вашиот туш чувствуваат повеќе од отворен и релаксирачки; вклучува куки, жилет складирање и крпа бар. ▶Лесно да се стави на мијалникот, лесен и брз, и потрошувачка слој, исто така може да лесно да се филтрирање на вода. ▶Телескопски дизајн, лесен за употреба, 25-35cm телескопски опсег, се прилагодат на различни фамилии. ▶После миење на садови, се стави на потрошувачка кошница директно на мијалникот да се исцеди, кој е удобен и практичен. ▶Рачен дизајн, лесно да се преземе.Материјал : пченица straw Color : Беж, Сина, Зелена, Pink Size : Должина 38cm, се Протегала 48cm, Ширина 18.5 cm, Внатрешна Должина 25cm, се Протегала 35cm, Висина 8cm Package содржи : 1*полица.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ова е добар спаси помош ♥Зошто го избере нашиот products High Квалитет : ABSBearing капацитет : 10kg Installation метод : вшм

Спецификација : Материјал : ПП.Складирање организатор е широко се користат во кујна, бања, дневна соба, и

Виси туш caddy со производот полица и куки.'Рѓаотпорни полиран метал изградба.Продавница шампон, клима уре

Shower Line Туш Caddy 3x3, На Светот Повеќето Преносни Туш Caddy!.Со 3.3 Унца Шишиња!.Одлично за патување, кампување, па

❤ ТЕШКИ : нерѓосувачки челик водич мислења и водич шини се обезбеди квалитет и услуга живот ❤ ДОВОЛНО С�

Предмет : Бања Чување Полиците.Стил : Правоаголник.Боја : Бела, Црна.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Коли

Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во слика�

Declutter Вашиот Простор : пополни оваа виси туш caddy со сите од вашиот туш додатоци за конечно да го имаат тоа

Дизајн материјал : Направен од висок квалитет на еколошки ABS пластика, материјал е дебела и издржливи, вл

Светлината и издржливи : направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, водоотпорен, ' рѓа и корози�

[Голема Туш Организатор Поставите]Овој ѕид туш caddy може да ви помогнат подобро да се организирате вашата

Боја : Сатен Никел Конвертирате неискористени агол простор во простор за складирање со овој атрактивен,

100% производ за обезбедување на квалитетот.Ве молиме овозможи 13cm грешка и благо боја разлика, времето за

Станува збор 2 пакет туш caddies ,еден е smallelr ,еден е поголем.Тие може да носат 40lbs оптоварување.Само да ги куп

★Направени од високо квалитетна ABS материјал, бања полици, спаси бања простор, потрошувачка дизајн...

Scroll