Обновено
QuickSwap Обетки Моден Дизајн Обетки Затворач HooksCZ Месинг Накит Наоди DIY рачно изработени Накит Правење на Резерви -5216

QuickSwap Обетки Моден Дизајн Обетки Затворач HooksCZ Месинг Накит Наоди DIY рачно изработени Накит Правење

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1560.00

СОВРШЕН ПОДАРОК - Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, Венчавка, денот на Благодарноста, Божик, Нова година, Денот на Вљубените, Роденден, Матура Сезона и Партијата за вашата девојка, партнер, пријателите, сопруга, мајка, ќерка и си истиот.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : елеганцијата и едноставен флексибилност на ова парче да го направи модерно прилог на било облека, гламурозна додаток за повеќе формални прилики, или еден прекрасен подарок за вашата сакана.ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Ние нудиме широк спектар на производи кои целото семејство ќе се љубов, од омилениот ликови да се движат брендови.Со цел да биде all inclusive, нашиот производ линии ќе биде за секого : жени, мажи, и секој друг.Ние нудиме прифатливи парчиња, додека никогаш не се даваа на квалитет.Грижа за Вашиот Накит : за Да го заштитите вашиот позлата, ве молиме да го отстраните вашиот накит пред миење на рацете, пливање, вежбање, чистење, и пред примена на било каков вид на лични тело производ.Чувајте ги вашите накит висок сјај со избегнување на контакт со сапун, парфем, лосион, шминка, коса и производи за чистење.Добра Услуга : Ние обезбеди 24/7 услуги на клиентите.Ние и ветуваме да ви донесе најдобри шопинг искуство.Среќен шопинг со доверба.Mainstone : AA+ Micro Круг Намали Кубни Zirconia Meterial : Боја циркон / Copper Function : Додатоци за DIY Хривнија Накит Making Standard : Никел Олово Кадмиум Слободни.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

18 K ЗЛАТО ПОЗЛАТЕН : Изработени од месинг 18 K злато позлатен, го прави да изгледа светкавиот и препознатли

Вистинско Светло Зелена Море Од Стакло.Рачно изработени со Рака Избрани Море од Стакло.Sterling Silver Францус

Злато Исполнет, 1 / 20 14k Злато од страна на Тежина.Противалергиски и Економичен.Најдобра замена за 14 K злат

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки L6 MF6 Крун

Само додадете вашите омилени слики, цртежи, смола, embossments, монистра, и да ги поправат со транспарентни ст�

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE4

1 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY01

25 Пара Тропска Риба Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм A6 TT6 Големина : Уво Пад : 11 x 15 x 3мм (0.43" x 0.59" x 0

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд�

Практични функции : Ова јасно earlobe поддршка влошки се специјално дизајнирани за да се одржи било обетки �

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE4

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд�

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд�

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм B8 VS6 Анти Војна Знаци Срце.Гол�

【200 PCS / 100 Парови】14 K злато earring куки со топка , што е доволно за вашето слободно и замена 【Материјал】14 K

Количина : ќе добиете 90 парчиња од нерѓосувачки челик празно студ обетки(30pcs / големина), 90pcs на пеперут�

Ова е нов сет на 5 парови на 14 karat злато исполнет пастир кука обетки.Одлична за правење на обетки.Сите има�

* Одлично за earring одлуки, можете да ги додадете сите видови на материјали за DIY свој уво studs 50 Парчиња Крис�

Пакетот вклучува : пакет доаѓа со 24 парчиња на дрвени dangle приврзоци во 12 различни стилови, 50 парчиња скок

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд�

Пакетот вклучува : 250 парчиња 3 мм earring мислења и 250 парчиња, 5 mm рамен earring мислења и 500 парчиња силиконски ea

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд�

Мерења : круг недовршени дрво сублимација earring е прибл.DIY како ви се допаѓа : Овие сублимација празно обет

Scroll