Обновено
Nothers Виткање Железо Професионални Анти-Перм Кадрава Стил Алатка за Девојки со Долга и Кратка Коса Злато

Nothers Виткање Железо Професионални Анти-Перм Кадрава Стил Алатка за Девојки со Долга и Кратка Коса Злато

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 839.76

Долга-трајни кадрици : Ова виткање железо ви овозможува да навивам повеќе кадрици и да се направи вашите кадрици изгледаат природно.Анти-scald рачка : виткање на железо треба да биде загреана за 30 секунди, анти-scald се справи и изолациони главата, цврсти безбедносни заштита може да се спречат изгореници.Лесно да се носат : На виткање железо е мал во големина, лесен во тежина, и лесно да се носат кога ќе излезе.Намалување на косата штета : 30 години брза температура се зголеми, постојана температура за нега на коса, стил понудата проштална да горчина, итн., автоматско постојана температура на греење, намалување на косата штета предизвикана со флуктуирачки топлина и студ.Кадрици за сите типови коса : Со нашите clip-за curlers, можете да се создаде сите видови на кадрава, брановидна и frizz-слободен фризури.Тоа е идеален подарок за себе/семејство/пријатели за време на сезона.Име на производ : splint Product материјал : PETProduct големина : 26.8x3.2x2.6 cm/10.55x1.26x1.02 инч.Прилагодливи опрема : 1 gear Product модел : ЉУБОВ 198 Rated моќ : 31w Product нето тежина : 230g Rated фрекфенција : 50/60 Hz Heating метод : PTC heating Product дисплеј : LED light Heating температура : 200°℃Производот категорија : roll и директно dual-use Power снабдување на владата : plug-in Color : црна, бела, розова, сива, gold Applicable коса : влажно и dry Temperature контрола на вредноста : 1 section Best моделирање време : 1-2 minutes Shell процес : спреј бои и electroplating.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Лесен стил : удира, корен кревање, волумен,Безбедно дизајнирана керамички и ionic чешел плочи.Еден допир за

Керамички рамен железо користи напредни PTC грејач, па styler е пријател на сите типови коса.Едноставно ВКЛУ

На straightener автоматски ќе се исклучи по 30 минути за да се осигура безбедноста на вас и вашето семејство...

Ionized греење комбинирано со antistatic слој лесно може да се лизга во текот на косата или брада, намалување на t

Мали и преносливо да ги носите, едно‑копче за заклучување дизајн, лесен за складирање и за носење.Дирек�

[Далеку Инфрацрвени Зраци Техника] Оштетена коса кутикулите ќе се санираат под изложеност на Инфрацрве

1.Една фризура ми овозможува да го промени мојот права коса, меки кадрици, воздух удира, копчиња, големи б

Професионален фризер стил рамен железонова коса straightener може брзо и рамномерно топлина, професионална л

ТУРМАЛИН ТЕХНОЛОГИЈА 100% солидна керамички (не титаниум) плочи со црниот турмалин скапоцен камен кој ко�

✿ Температурата регулирање на автоматско губење на виткање род, лево и десно виткање копчиња, со виткањ

LCD јасно температура на екранот, внимателен дизајн, лесно да се работи.Функција : 1 Пред Крајот Термичка И

Она што е повеќе, kinki некој не бара никакви причини.Ако сакате да се направи некој се чувствуваат посебно

Кликнете на ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за 3 секунди, екранот ќе се смени за време на поставување н�

5, пеглање одбор треба да се одржи одреден безбедно растојание од кожата да се избегне overheating6.Ако се кори

Надворешноста случај се направени од издржлив платно,внатрешната обвивка е топлина отпорен материјал.�

【Надградба на Инфрацрвена Технологија】14 инфрацрвени зраци и домашно МИЛЕНИЧЕ греење технологија пра�

1 инчен керамички обложени плоча.Тип : Гумена површина.Напон : 110240v, 5060hz променлива 360 степени вртливата к�

Уникатна текстура спречува Мат од лизгање на површини, Мат обвива околу топла коса стил алатки за безбе�

Керамички плочи генерира негативни јони (мазни, frizzбесплатно) и далекуинфрацрвена топлина (не се заклуч

Повеќето комплетна, ситевоеден сет имаме произведена досега!Оваа trifecta на косата совршенство е комбинац

【СОВРШЕН СТАН ЖЕЛЕЗО】:2во1 во функција на дизајнирање, поддржува и двете зацврстување или виткање на к

Надгради топлина зголеми дигитални 20 овозможува најбрзо се загрее време и топлина за обновување на пов�

ОГРАНИЧЕНО ВРЕМЕ ПРОДАЖБА ПРОМОЦИЈА : Титаниум, турмалин, керамички и нестап загрева bristels.Топлински Отп

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Scroll