Обновено
yuyan 2 Парчиња мраз Scraper и Снег Четка, Лопата за Снег за автомобил Шофершајбната, Погоден за Автомобили, Камиони, спортски автомобили

yuyan 2 Парчиња мраз Scraper и Снег Четка, Лопата за Снег за автомобил Шофершајбната, Погоден за Автомобили,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 583.20

Мала големина и лесен за употреба】Особено за големи автомобили, подобрување на снег отстранување ефикасност. [Издржливост, цврстина]-Ова снег четка мраз scraper има одлични перформанси во однос на затегнувачка цврстина, што го прави издржливи. [Цврсти и издржливи] Обезбеди снег ора со четка, строги квалитет, цврсти и издржливи. [Погоден за обилните]-да може ефективно да се отстрани снег, особено погоден за обилните и дебел снег.Притисни и се повлече, снегот ќе бидат избришани. [Ергономски се справи]-Опремени со ергономски рачка, ова снег компресор, обезбедува одлична држи искуство.Име на производ : автомобил шофершајбната мраз scraper Product материјал : ABS/metal Product содржина : 2 мраз гребење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Endcapped, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hydrophobic (van der Waals)

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

【Повеќенаменски Кондензаторот Микрофон】Plug and play usb игри микрофон доаѓаат со USB Кабел ,само Само приклуч

【Компатибилни Модели】САМО наменета за i Phone 13 6.1 инчи 2021, НЕ за сите други модели на телефони, ве молиме п

Термичка Хартија за ПОС Машини и каси, 10 ролни / Случај.WIDTH = 2 1 / 4" (инчи) или 56 mm или 3.125" (инчи), ДОЛЖИНА = 230' (

Max моќ ракување : 600 W RMS моќност ракување : 300 W Отпорност : 4 ohm Фреквенција : 2khz25khz.Моќ ракување : Max 600 W RMS 300 W.З

На рачни пескарење носителот има полиуретан поддршка плоча, флексибилни и многу издржливи, да го потисн

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Крајот на снежните, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hyd

❀❀☛[Промовира Здрава Исхрана за Кучиња] загатка фидер куче сад е внимателно дизајниран да го забави хр

Дизајниран за прв пат brushers.Пакет Димензии : 19.558 H x 35.56 L x 20.573 W (сантиметри).Пакет Тежина : 3.9 фунти.Земја на �

Тип : Дупчалка Со Спирална Бургија Вежба Малку.Материјал : Јаглероден Челик.Сечење Кол : 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20m

Возилото Панел Место Puller Дент Ловец 3500 A Место Заварување Машина Multispot Хаубата Вратата Поправка 110 V / 220 V.�

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

1 четка за заби по пакет.Само добро направен класичен четка за заби!Бидејќи Звукот Чувства четка за заби

Медиум Алатка Торбичка : 19.25" Високи X 4.Помали Алатка Торбичка : 19.Усовршувајќи Род Торбичка : 11.ЗАКЛУЧЕН, �

Моќ RMS / MAX : 300 W / 600 W.Одлична Минливи Одговор и Ниска Дисторзија.Нуди Фреквенција Одговор на 2 KHz25 KHz со 4 ил

◆Прекрасен Дизајн : Нејзините Нерѓосувачки Челик Дизајн Го Прави да Изгледа Добро во Секој Агол Ќе го п�

Направен во Мичиген.Греди има 3 занитвам конекција и безбедност клипови за да се осигура безбедна заклу�

Врвен квалитет на термичка хартија во ролни, јасни слики.Се користи за 57mm касиерот печатач, ПОС Печатач �

Scroll