Обновено
EFMEBST Трепкане LED Прозорец Завеса String Светла Свадба Партија Дом Градина Спалната соба Отворен и Затворен Ѕидни Декорации (3М*3М, Виолетова)

EFMEBST Трепкане LED Прозорец Завеса String Светла Свадба Партија Дом Градина Спалната соба Отворен и Затворен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76

【Безбедност】Европа CE уверение.Се испорачува од страна на USB адаптер, +5 V, многу ниска струја.Пријателски за домашни миленици и деца.Стакло-бесплатно, само 142g max. 【8 режими】Комбинација, во бранови, секвенцијален, slogs, си поигруваше/flash, бавно исчезнат, трепкане/flash, и стабилна врска. 【Remotable или 1-копче за контрола】Тајмер, затемнување или начини на префрлување. 【Лесен-за-користење и водоотпорен】Со куки може да биде обесен на завеси или кабли.waterprooof на IP44. 【Широко се користи】било Каде во домот, прозорец, ресторан, хотел, комерцијална зграда, шопинг центар и др.Во секое време esp.за Божиќ, новогодишната ноќ, Денот на Вљубените, Свадба, Емисии, празник. 【Висока Осветленост】30 супер-светли Led диоди за секој стринг, 10 стрингови за еден сет ,360 степени зрак агол, нема слепи агол.【Долг животен век】Теоретски, 50к часа, повеќе од 200 дена.【Низок Напон】5 V DC напон【Трајни и Флексибилни】Пластика и бакар материјал, waterprooof на IP44, работна Температура од -30 до 40 целзиусови степени.【Еко-пријателски и Заштеда на Енергија】Ниска енергија конзумирање, Само 4 W, или еден Kwh за 10 дена.【Лесно да се Инсталира и Работата】се Откажам и да ја инсталирате на првата светлина string правилно со надеж, клипови, нокти или куки на palce сакате, повторете го овој процес трае се додека не се достигне до последниот string, потоа до јажиња од 10 стрингови.Видите повеќе детали во упатството.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Батерија Патување Шминка Огледало】led осветлен суета огледало е изграденаво 2000m Ah литиум батерија ово�

【Компатибилни Модели】САМО наменета за i Phone 13 6.1 инчи 2021, НЕ за сите други модели на телефони, ве молиме п

Возилото Панел Место Puller Дент Ловец 3500 A Место Заварување Машина Multispot Хаубата Вратата Поправка 110 V / 220 V.�

Помогне да се најде дент на автомобилот.Нов материјал,дент безболно отстранување поправка алатка линиј

2 1 / 4" x 85' Термални Ролни Хартија.Пакување од 50 Ролни, Не BPA во слој 48gsm термички 3 година сликата живот.Врве

На рачни пескарење носителот има полиуретан поддршка плоча, флексибилни и многу издржливи, да го потисн

Место матични на подлога преку дупка влече мост и завртка knob Се повлече чкрапалото и ги применуваат црт�

【Зошто ви е потребна за тоа】 : Нема потреба да чекаат за поправка на автомобил вдлабнатини во поправка �

ЗДРАВА PP МАТЕРИЈАЛ : Направен од хранабезбедно, нетоксични, безопасни & трајни.BPA, ПВЦ, & Phthalates слободни 2 Г

【Повеќенаменски Кондензаторот Микрофон】Plug and play usb игри микрофон доаѓаат со USB Кабел ,само Само приклуч

【Двојна Полнач за PS5 Контролер】 Оваа станица за полнење е специјално дизајниран за PS5 Dualsense контролер.С�

Max моќ ракување : 600 W RMS моќност ракување : 300 W Отпорност : 4 ohm Фреквенција : 2khz25khz.Моќ ракување : Max 600 W RMS 300 W.З

Медиум Алатка Торбичка : 19.25" Високи X 4.Помали Алатка Торбичка : 19.Усовршувајќи Род Торбичка : 11.ЗАКЛУЧЕН, �

Крајот на снежните, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hyd

Дизајниран за прв пат brushers.Пакет Димензии : 19.558 H x 35.56 L x 20.573 W (сантиметри).Пакет Тежина : 3.9 фунти.Земја на �

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

1 четка за заби по пакет.Само добро направен класичен четка за заби!Бидејќи Звукот Чувства четка за заби

❀❀☛[Промовира Здрава Исхрана за Кучиња] загатка фидер куче сад е внимателно дизајниран да го забави хр

Квалитет на Услуга Ние обезбедуваме 30 дена полн износ враќање, Одличен услугата на купувачи носи может�

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

【Уникатен дизајн】Различни од ОЕМ транспарентен школка на магла светлина, ние го донесе популарни пуше

★【Памук, Шеќер Едрилица Замав Јаже】Стаорец додатоци во собата е направен на квалитетот памук, мека, тр

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Направен од висок квалитет на дрвени материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Тресење нежно не груб

Благодарение на чекор вежба е целосно зависна од склони работ дека е само со 1mm должина,Ако се хранат брз

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

Scroll