Обновено
vitesurz 2 ПАРЧИЊА Cubot X20 Про Калено Стакло, за Cubot X20 Про Случај Екран Заштитник Покрие Мобилен Телефон Филм, за Cubot X20Pro Стакло Маска

vitesurz 2 ПАРЧИЊА Cubot X20 Про Калено Стакло, за Cubot X20 Про Случај Екран Заштитник Покрие Мобилен Телефон

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 301.20

Screen protector ќе НЕ го покрива целиот екран, но само на рамна површина.Супериорен Влијание & Нула Заштита : цврстина калено стакло екран заштитник е невозможно да се нула и ќе ви помогне да се заштити вашиот телефон екран од кршење, sharpobjects како ножеви и копчињата нема да гребење на површината.Висок Екран на Допир Чувствителност : Мошне одговорно за контакт со никаков одговор одложувања и се чувствува неспокојот од пластични екран заштитници.Персоналните дизајн : Телефон носителот може да се ротира , се прилагоди на било кој агол што ви треба.Кристално Јасна Јасност : на oleo фобичен слој одржува висока дефиниција ретината гледање искуство, можете дури и не забележите дека имате екран заштитник применува.На работ еластична е во комбинација со вграден хард КОМПЈУТЕР, високо еластична заштита, висока јачина на анти-капка, и да се избегне гребење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Уникатен дизајн】Различни од ОЕМ транспарентен школка на магла светлина, ние го донесе популарни пуше

Мала големина и лесен за употреба】Особено за големи автомобили, подобрување на снег отстранување ефик�

Екстра Голем Капацитет Зачувате Вашите Контра Простор.МАТЕРИЈАЛ Прав обложен метал тело, нема рѓа, лес�

2 1 / 4" x 85' Термални Ролни Хартија.Пакување од 50 Ролни, Не BPA во слој 48gsm термички 3 година сликата живот.Врве

Медиум Алатка Торбичка : 19.25" Високи X 4.Помали Алатка Торбичка : 19.Усовршувајќи Род Торбичка : 11.ЗАКЛУЧЕН, �

Главно се користи за некои фази за посебни separations.Направен во сад.Лесен за Употреба.Пакет Димензии : 12" L x

Возилото Панел Место Puller Дент Ловец 3500 A Место Заварување Машина Multispot Хаубата Вратата Поправка 110 V / 220 V.�

Ова домашно милениче бавно сад е лесно да се чисти.Мазни и Тркалезни : со Оглед на начинот на домашни мил�

ЗДРАВА PP МАТЕРИЈАЛ : Направен од хранабезбедно, нетоксични, безопасни & трајни.BPA, ПВЦ, & Phthalates слободни 2 Г

Крајот на снежните, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hyd

Моќ RMS / MAX : 300 W / 600 W.Одлична Минливи Одговор и Ниска Дисторзија.Нуди Фреквенција Одговор на 2 KHz25 KHz со 4 ил

【Батерија Патување Шминка Огледало】led осветлен суета огледало е изграденаво 2000m Ah литиум батерија ово�

На рачни пескарење носителот има полиуретан поддршка плоча, флексибилни и многу издржливи, да го потисн

♔♚【Натпревар】Совршен натпревар со вашите омилени панталони, leggings, црни панталони, фармерки и така на�

◆Прекрасен Дизајн : Нејзините Нерѓосувачки Челик Дизајн Го Прави да Изгледа Добро во Секој Агол Ќе го п�

Квалитет на Услуга Ние обезбедуваме 30 дена полн износ враќање, Одличен услугата на купувачи носи может�

Заштедат пари за превозот и да се купи во рефус многу од 6 Спецификации подолу се однесуваат на секој обј

【Зошто ви е потребна за тоа】 : Нема потреба да чекаат за поправка на автомобил вдлабнатини во поправка �

Ве молиме проверете со вашиот налепници внимателно во пакување на налепница.САМО налепници со Vanknight лог

Scroll