Обновено
xigua Племенски Сончоглед Нерѓосувачки Челик 600ml Вода Шише Течење-Доказ Шише за Вода, Погоден за Салата Училишни Деца и Возрасни Пиење Шишиња

xigua Племенски Сончоглед Нерѓосувачки Челик 600ml Вода Шише Течење-Доказ Шише за Вода, Погоден за Салата Училишни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 527.76

Избегне директна греење или со ставање на тоа на висока температура место. Кога чистење, ве молиме да користите неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална кајгана, хемиски брише и други чистење агенти. Избегне паѓање, судир или силно влијание да предизвика купот на телото да се деформира, кој ќе влијае на производот ефикасност.полиестер. 【Печатење】Надворешни шише печатење (шише капаче е фиксна во црно, тесно грло е фиксна во сребро) 【Големина】27.Печатени со симпатична и модерен модели. Кога додавате врела вода првенство, тоа не треба премногу да се целосно да се спречи scalds од преполнети. Додадете врела вода да купот, не користете цевчиња кога пијат за да се спречат изгореници.Лесни шише за вода-нашите шише за вода дизајн го прави тоа многу погодни да се носат околу себе, без разлика дали тоа е во канцеларија, училиште, фитнес, јога, или кога ќе се дознае за какви било активности на отворено (како што е возење велосипед, трчање, планинарење, backpacking) Или кампување). Не ги користат за други цели освен ладно и топлина зачувување. По пополнување расипливи пијалоци како што се млеко, ве молиме да пијат и да се мијат нив што е можно поскоро за да се избегне влошување на внатрешен резервоар. 【Мерки на претпазливост】 1.Имајте пријатна до 12 часа, а се задржи ладно, за период до 24 часа. Чистење на внатрешноста и надворешноста на купот со неутрален детергент во топла вода пред употреба 3.Тоа е подобро да додадете коцки мраз кога чување на ладно.Одличен подарок-ова пијат шише е совршен за салата, патување, пешачење, велосипедизам, спортски, училиште, канцеларија., за да се избегне отпорност на купот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Надворешниот слој прифаќа дваслој cowhide + нано технологија на печатење, која е еколошки и убава.Се чувств�

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно, ние ќе в�

Широк устата е лесно да се пополни, јадат од и чиста 【ВАКУУМ ВНАТРЕШНИОТ ДИЗАЈН】Ручек Сад за топла хран

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До�

Производителот гаранција може да не се применува.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Објектот Пакет Димен�

Силна и лесен вакуумизолирани пијалоци pod направени од 18 / 10 Нерѓосувачки Челик.Оваа колба го задржува т�

100% Сосема нов и висок квалитет!.Оваа чаша течењедоказ дизајн, препорачливо е во торба.Погоден за канцела

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

За да се спречи протекување, се зацврсти на капакот насока на стрелките на часовникот кога купот е навал

Достапни во 12 оз, 18 оз и 32 оз големини.Располагање со спорт, слама и да се справи со капак опции.Направена

Производителот гаранција може да не се применува 500 ml шише направени од храна одделение од нерѓосувачки

Повод : На лесен и пренослив шише за вода е добар избор за да се носат кога патуваат, пешачење, возење вел�

ГОЛЕМИНА на : не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода 17 ОЗ.Совршена големина, облик сода шише стил.БЕСПРЕКОРНА

Вакуум првенство е тестиран и може да бидат постојано изолирани, за период до 24 часа, што ќе ви овозможи �

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

Производот е безбеден, хигиенски и еколошки.совети : Пред употреба, загрејте (или preкул) со врела вода (ил�

Совршена големина : 17 унца / 500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца �

Материјал : надворешниот слој на топлинска шише за вода усвојува два слоја на кожа и нано технологија на

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК И СИЛИКОНСКИ СЛОЈ : Посебен слој овозможува да уживате во оригиналниот, вкусни вкусо

Кристално шише за вода со кристали внатре ќе обезбеди хидратација на целиот ден, долго време, тоа може д�

На шише за вода е двојно ѕидови и направен од висок квалитет на храна одделение 18 / 8 нерѓосувачки челик ш

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

Купи со доверба и се грижи слободен.ВРВЕН КВАЛИТЕТ со 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет Ние употреба со највисок

За да се спречи протекување, ве молиме затегнете го капакот насока на стрелките на часовникот кога купо�

Оваа прецизно дизајнирани уметнички дела е изработен со висок квалитет Ласерско Гравирање Машина за пр

【ДВОЕН ЅИД ВАКУУМ ИЗОЛАЦИЈА】Уживате во Вашите Пијалаци Ладни или Топли.Под нормална температура, може

Подготвени за акција : лесни, издржлив и лесен за користење, тоа е совршен за зафатен деца...

Примена : : 500ml пиење шише е совршен избор за канцеларија и надвор од спортот.Вграденво не ' рѓосувачки че�

Термички изолирани пијалоци шише направени од 304 одделение од нерѓосувачки челик.Го задржува течности �

Scroll