Обновено
Животни Коњ Работи Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За Жени, Девојки Дами Четка Косата

Животни Коњ Работи Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76

Еко-Пријателски Материјал : Животни Коњ Работи Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Животната Средина Абс Материјал.Еколошки Материјали Се Само За Да Можете Да Ја Користите Послободно, Ќе Помогне Да Се Создаде Елегантен И Сјајна Коса,Безбеден За Вас И Вашето Семејство.За Сите Типови Коса : Rtitbcns Професионални Чешел Косата Погодна За Жени Mens Деца Со Долго Кратко Дебели Тенка Кадрава Директно Природни Суви Или Други Коса, За Секојдневна Употреба И Патување.Големина : Четка Косата Е 8.8(L) X 2.7(W) Инчи,Широк Pin Перница За Да Се Покријат Голем Број На Коса На Една Планирам.Прави Скалпот Удобни И Релаксирачки.Две Испорака Методи Се На Располагање : Лесно Да Ги Собереш На Изразат, Стандард За Испорака 9-16 Дена, Забрзана Испорака 5-13 Дена.Само За Ваше Задоволство.Совршен Подарок Идеја : Дами Четка Косата Се Направи Совршен Подарок За Таа Посебна Личност Во Вашиот Живот!Совршен Подарок За Денот на Вљубените, Ден на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, Годишнина И Роденденот На Вашата Девојка, Жена, Мајка И Пријатели.Ние Сме Многу Сигурни Во Нашите Производи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тип на производ : Свиња скелет.Произведени од страна 3Б Научни.Произведени во Германија.Пакет Димензии :

Напомена : Мала Дупка (Не Е Дефект) Е Предвидено На Gasbag Перница За Да Се Овозможи Циркулација На Воздухот,

Прирачник за & водоотпорен коса четка е совршен за сите типови коса, како што се кадрава или права, влажн�

Корисни алатки за двете салон и за домашна употреба.36 инчи (L x W) двострано работ четка : прибл.Соодветна г

3 унци, однесете го до вашата бања, торба, автомобил, биро, или дневна соба.8 инчи и тежи само 2 Масажа на ск�

Лесно се отвори заврзана коса, намалување на болка и губење на кршење на, и да се избегне губење на штета.

Непречено Се Справи Со Флексибилни Влакната.Лесно и нежен начин да detangle на вашата коса.Боја : Црна, Сина,

Модел : СЕН705 БЛ.Топлина отпорни на температура 80℃.Четири заоблени косата совети засадени.IKEMOTO СЕН705BL За�

Голема Вредност.Голема Вредност за Пари.Направени во Англија.Вале Браќа сме единствениот производител

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Супер брз и лесен : не води сметка на вашата коса.Се применуваат вашиот стил гел на вашиот малку влажна к�

Нашата Планета Печатени Коса Четка За Сите Типови Коса, Заштита на Вашата Косата Од Оштетување, Направе�

Чешел Материјал : Нашата Жолта Сончоглед И Пеперутка Воздух Перница Масажа Чешли Направени На Квалитет�

ЕкоПријателски Материјал : Птици Цвеќе На Велосипеди Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена О�

Исклучителен дизајн : појавата има меки линии, висококвалитетна дрвена рачка и ултрафини влакна.Тоа е, м

Тркалезна глава најлон чешел дизајн, мазна и не болеше главата.Постои една мала дупка (не е дефект) на airba

Екстра фирма 100% свиња наежвам.Сатенски финиш темно дрво се справи 7 ред 8 1 / 2 инч Дијана 100% Свиња Стил Чет�

Специјално дизајнирани за удар сушење краток за средна должина на косата.Метал барел се загрева и суши �

Карактеристики : За Кого : Ако имате супер кадрава 3а да 4c Афроамериканец косата, ова detangling четка е соврше

Чешел Материјал : Нашата 主é Воздух Перница Масажа Чешли Направени На Квалитетна Abs Пластика, Најлон Игл�

H серија има сите дрво се справи дизајнирани да се приспособат на обликот на движење и се врти рака.Дизај

Производителот гаранција може да не се применува.ПРЕЦИЗНА КОМБИНАЦИЈА ОД НАЈЛОН и ПРИРОДНИ ВЛАКНА го Н

Овие револуционерни четки глајд модели преку tangles, да им се овозможи да важнича вашиот tresses со стил.Корис

Дршката крајот е направен од дрво и дизајн е уникатно полиран и има високакрај чувство на удобност.Чеше�

МАТЕРИЈАЛ : чешел заби се сите дива свиња влакната,Чувствувате ракаизбраниот влакната,без штета на ваша

Grip Slip технологијата , кои се Направени во Шпанија.За мека опуштени кадрици, голема јачина, големи делови.

5 Cm)Материјал : Abs Полиестер+Најлон Игли+Tpr Воздух Cushion Scalp Масажа : Воздушна Перница Масажа Чешел Со Venting Ду

Рачно работење.Водоотпорен.Совршен за разни фризури од дебел да се тенки, краток или долг, и без оглед на

Едноставно на рака операција.Нема електронски.Совршен за различни стилови на косата, вклучувајќи домаш

Овална Дланка Четка со цврста влакната се вклопува во вашата дланка 9 ред 5" 100% природни свиња наежвам.Дл�

Scroll