Обновено
UOEIDOSB Јаглероден Челик Заварување Менгеме У Тип Цевка Клуч Прилагодлива Контрола менгеме на назад Заклучување на Вилицата Клешти Дрво Локатор Клипови Electical Поправ?

UOEIDOSB Јаглероден Челик Заварување Менгеме У Тип Цевка Клуч Прилагодлива Контрола менгеме на назад Заклучување

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1709.52

На менгеме на назад телото е направено од должност леано железо за висока цврстина и трајност.Таа има едноставна структура, лесно ракување, големи затегнување сила и широк спектар на вредноста.Ротари притисок агол е погодна за стегање различни форми на објекти.Тоа е погоден за професионални стегање на woodworkers, fitters и одржување на работниците.U-облик клешти се еден вид на прицврстување алатка, главно се користи за стегање, butting, заварување и други обработка.На менгеме на назад телото е направено од должност леано железо за висока цврстина и трајност.Таа има едноставна структура, лесно ракување, големи затегнување сила и широк спектар на вредноста.Ротари притисок агол е погодна за стегање различни форми на објекти.Тоа е погоден за професионални стегање на woodworkers, fitters и одржување на работниците.U-облик клешти се еден вид на прицврстување алатка, главно се користи за стегање, butting, заварување и други обработка.Спецификација на производот : 10 inches Product материјал : 45# јаглерод steel Product употреба : се користи за стегање делови за возбудлив, заварување, мелење и друга processing Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Пакување листа : 1*Vise Perfect за задржување на мали делови во накит, хоби, модел одлуки, електроника и други апликации.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тоа е добар избор за прирачник ентузијасти.Гума и вилиците се спречи marring и задржи деликатни делови безб

Број на модел : Мини Заменик алатка.Материјал : Железо + челик.Отстранлив гума вилица заштита ракав.Висок

Тип : Мини Менгеме На Назад.Материјал : Алуминиум Легура.Светлината и практично користење.Сигурен и издр

На менгеме на назад може да ротира 360 степени, може да се заклучи за повеќе удобен операција.Мал и лесен з

Спецификација : Предмет Тип : Вилици Заштита Cover Material : ABSColor : Orange Surface Стил : Flat Purpose : се Користи за да се сп�

2" / 50 MM СУПЕР ПРЕЦИЗНОСТ ВРТЛИВАТА БАЗА МАШИНА ЗАМЕНИК МЕЛНИЧКАТА ИНЖЕНЕРИНГ.Произведени од Затворен Ж

Сет вклучува 4 Талон Костец, 1 престане со M5 завртки.Менгеме На Назад Големина : 6" / 8".Замена Костец : цел 3307

АпликацијаОва менгеме на назад се користи за да се поправи го објектот за да се овозможи работа на неа.Т�

Агресивни обработка на што се малку како .060 од очигледна.Идеален за smal многу големини, тешко апликации и

Центар е исто така се користи за поддршка на подолг workpieces каде сечење силите ќе ги одврати работата прет

Пакување листа : 1*Vise Perfect за задржување на мали делови во накит, хоби, модел одлуки, електроника и други а�

3 Инчи / 75mm 2 НАЧИН на ПРЕЦИЗНОСТ МАШИНСКА ЗАМЕНИК МЕЛНИЧКАТА СТЕГАЊЕ ИНЖЕНЕРИНГ АЛАТКА 3" / 75mm 2 НАЧИН на П�

Мерки 3 Инчен широк од 1 инч висока.Максимален капацитет е 2 5 / 8 инчи и 2 Инчен високи.Вклучува bipositional бар р

Оваа цинк умре фрлија мини менгеме на назад цврсто grasps мали workpieces за прецизно дупчење на маса врвот.Тоа �

4 силна магнетна лента адсорпција, брза инсталација е поудобно.Направени од висококвалитетни алуминиум

6" Прецизност ЦПУ менгеме на назад.Вилицата Ширина : 6" Вилицата Отворање : 6" Вилицата Длабочина : 11 / 2".Вкуп

✅Skidproof Површината : се Направени од алуминиум и гума, издржлив и не се лизга.✅НеMarring : Фиока тип се повлеч

Мултифункција v облик на вилицата може да се одржи работа парчиња во хоризонтална и вертикална позиции.�

Топката заеднички за флексибилна работа.Вилицата отворање 50mm, Вилицата ширина 78mm.Swivels 360 степени.Tilts 45 ст

Едноставна стегање и ослободување со внатрешниот хексагонални копче.Доаѓа со нерешенонадолу ефект.Нап

Scroll