Обновено
KUIDAMOS Коса Straightener Заврши Коса Curler Мат Топлина Доказ Мат за Секојдневна Употреба за Салонот Barbers(Сина)

KUIDAMOS Коса Straightener Заврши Коса Curler Мат Топлина Доказ Мат за Секојдневна Употреба за Салонот Barbers(Сина)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1394.40

Свитлива и преносни, лесен за складирање и за носење, особено погоден за патување употреба.Лесно да се чисти, погоден за професионални коса салон и за домашна употреба.Има отпорни на топлина и против пролизгување функција, совршен за чување на косата straightener или виткање железо.Користење на високо-квалитетни силиконски материјал, безбедно и не-токсични, флексибилна употреба.Тока дизајни, прегрее косата алатка е целосно завиткан за заштита на десктоп од оштетување.Функција : 1. Користење на високо-квалитетни силиконски материјал, безбедно и не-токсични, флексибилна употреба.2. Има отпорни на топлина и против пролизгување функција, совршен за чување на косата straightener или виткање железо.3. Тока дизајни, прегрее косата алатка е целосно завиткан за заштита на десктоп од оштетување.4. Лесно да се чисти, погоден за професионални коса салон и за домашна употреба.5. Свитлива и преносни, лесен за складирање и за носење, особено погоден за патување употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Коса Straightener Отпорни на Топлина Pad Material : Silicone Optional Боја : Црна, Blue Scope на Употреба : Погоден за професионални коса салони и во домашни use Size : Прибл. 167 x 230mm / 6.6 x 9.1 во Пакет Листа : 1 x Силикони Подлога.

Повеќе детали

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Straightener Heat Resistant Pad
Material:
Silicone
Optional Color:
Black, Blue
Scope of Use:
Suitable for professional hair salons and home use
Size:
Approx. 167 x 230mm / 6.6 x 9.1in
Package List:
1 x Silicone Pad :

Слични производи во категоријата

1.Една фризура ми овозможува да го промени мојот права коса, меки кадрици, воздух удира, копчиња, големи б

Се произведува директно од салон изгледа минимизирање на вашиот првично време.Користи керамички топли�

Професионални должина вртливата кабелот.ВНИМАТЕЛНИ! Широк температура спектар 140 F да 450 F, дозволува фл

Кликнете на ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за 3 секунди, екранот ќе се смени за време на поставување н�

Надворешноста случај се направени од издржлив платно,внатрешната обвивка е топлина отпорен материјал.�

Повеќето комплетна, ситевоеден сет имаме произведена досега!Оваа trifecta на косата совршенство е комбинац

Долгатрајни кадрици : Ова виткање железо ви овозможува да навивам повеќе кадрици и да се направи вашите

ТУРМАЛИН ТЕХНОЛОГИЈА 100% солидна керамички (не титаниум) плочи со црниот турмалин скапоцен камен кој ко�

5, пеглање одбор треба да се одржи одреден безбедно растојание од кожата да се избегне overheating6.Ако се кори

Она што е повеќе, kinki некој не бара никакви причини.Ако сакате да се направи некој се чувствуваат посебно

Екран на допир, има автоматски време надвор на вредноста, може да се конвертира Фаренхајтови да целзиус�

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

【Нема Повеќе Кабли Хаос】 Најновите елегантни ергономски дизајн коса straightener и curler 2 во 1, без приклучок е

Лесен стил : удира, корен кревање, волумен,Безбедно дизајнирана керамички и ionic чешел плочи.Еден допир за

1 инчен керамички обложени плоча.Тип : Гумена површина.Напон : 110240v, 5060hz променлива 360 степени вртливата к�

▲Нашите права коса straightener е врвни styler дека може состојба и ублажување на косата со секој поминат.На styler

Негативни ion регенерација за longlasting раст на косата.Безбедно и ниска зрачење, достапни за бремени жени.Ма�

Спречување на горење и scalding.Тоа е лесно да се чисти четка чешел со оваа четка.Со топлина отпорни ракавиц�

Scroll