Обновено
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со Xiaomi Mi 11 Про Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со Xiaomi Mi 11 Про Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 383.52

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри/ 30 метри.Целиот нов snap-и-заклучување печат клип и целосно ограден работ помош водоотпорен случај постојано се заштити вашиот мобилен телефон од вода окупатор добро.Водоотпорен телефон торбичка го штити вашиот објект од вода, снег, песок и нечистотија, можете да уживате во активности на отворено како што snorkelling, kayaking, пловењето, пливање, одбојка на плажа, сурфање и скијање, или домашна употреба како и во бања, кујна.Високо-квалитетна мека TPU материјал е специјално направени за нежен допир и одговор.Обезбедување на нормално користење на екран на допир, камера и други функции во вода ( Не за допир ID отпечаток.).Опремен со lanyard и armband , должината и стегање на armband може да се прилагоди според различни луѓе, и моќни Велкро е исто така лесно да се поправи и да ги отстраните.Пријателски Потсетување : 1.Не за допир ID отпечаток.Ќе може да се разбуди вашиот телефон со копчето или употреба "се Подигне и да се Разбуди" функција : Поставување->Display & Brightness->Raise да се разбуди-> ON. 2. Мобилен телефон може да страдаат хидрауличен притисок под одредени вода длабочина, кои ќе влијаат на работата на екранот на допир.Ве молиме да фотографии со волумен копчиња во овој случај. 3.Овој водоотпорен случај е дизајниран за екстремни услови како што се рафтинг, пливање, плажа играње и обичните нуркање, но не се препорачува кога нуркање во повеќе од 49 стапки на вода длабочина. 4.Да се чува далеку од било какви остри предмети.5.Водоотпорен перница не може да се користи за топла пролет.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Карактеристики : гумени ранец; може да биде рачно, како и.Материјал : 500 D ПВЦ запленети сендвич крпа.Погод

Воена Одделение Фарадеј Торба : Направен од највисок квалитет Rip Запре 210 D Најлон TPU ова сува торба е иск�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Голема големина водоотпорен мобилен телефон торба : капацитет до 7 инчи (за 17.8 cm), компатибилен со i Phone ,Га

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

100% сосема нов и квалитетот убава и убава.Овој водоотпорен телефон торбичка имаат кристално јасна прозо�

Големина : флуоресцентни водоотпорен перница : 21 * 11cm лебди водоотпорен перница : 16.8 * 9.6 cm.Флуоресцентни В

Одлична клиентот услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производот или како да го искор

Совршен за било отворено активност каде што треба да се задржи на вашиот работи од добивање на влажно—д

Ве молиме ТЕСТ со ткиво пред да го користите.Никогаш повторно мора да се грижите за вода штети на вашето

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

ПРИМЕНЛИВИ ГОЛЕМИНА : Одговара на паметни телефони До 6.6 инч [ Компатибилен со Новиот i Phone 13 мини / i Phone 13 /

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Универзална големина одговара на сите паметни телефони до 7.0" големина на дијагонала, или i Pod, MP3 плеери (�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Транспарентен водоотпорен случаи овозможи да се земе добар квалитет на слики и видео записи подводни.В�

Материјал .Youd подобро да имаат телефон на камерата поставување, и потоа оди под вода.Мобилен телефон мож

Овој пакет содржи 8 универзална водоотпорен случаи за сите паметни телефони до 7" дијагонала големина (О�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Телефон Водоотпорен Носителот Материјал : ABS + с

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Овој Пакет Содржи : Општ водоотпорен случај сува торба одговара на сите паметни телефони до 7.0" големина

Овој пакет содржи 7 универзална водоотпорен случаи за сите паметни телефони до 7" дијагонала големина (О�

Тоа лесно се accommodates вашиот телефон и обвива околу тоа доста добро.Дизајниран со премиум материјали, тор�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

???? 2 Пакет Универзална големина водоотпорен случај сува торба со сина и зелена боја комбинација, одгова�

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

Scroll