Обновено
qposdr 10pcs самолепливи Lint Поставата Леплива Накит Кутија Црна Flocked Крпа Додаток за Накит Фиока Занает

qposdr 10pcs самолепливи Lint Поставата Леплива Накит Кутија Црна Flocked Крпа Додаток за Накит Фиока Занает

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 352.56

Лесен за користење : само-лепило фланелен боксери обвивка има налепница дизајн на грбот.Кога го користите, откине заштитна хартија и се држи на сад дека треба без дополнителни лепак.Текстура : само-лепило фланелен боксери обвивка материјал има мека три-димензионален ефект, што може да го изнесам текстура на ракотворби и е удобно на допир.Одлични перформанси : самолепливи фланелен боксери поставата е обоен со врвен мека боја технологија, со цврста боја, не е лесно да избледи, и долг животен век.Примена : : фланелен боксери поставата е главно се користи за накит екранот, чоколадо кутија за пакување, фото рамка за заштита на слики, накит, кутии, види кутии, итн., и тоа е широко се користи.Количина и големина на : големината на компјутер на фланелен боксери е за 29.5 x 21cm / 11 x 8.3 во.Овој производ содржи 10 компјутери на фланелен боксери, што е доволно за да се задоволат вашите потреби.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Безбедност】Европа CE уверение.Се испорачува од страна на USB адаптер, +5 V, многу ниска струја.Пријателск�

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Ве молиме проверете со вашиот налепници внимателно во пакување на налепница.САМО налепници со Vanknight лог

Ова домашно милениче бавно сад е лесно да се чисти.Мазни и Тркалезни : со Оглед на начинот на домашни мил�

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р�

Квалитет на Услуга Ние обезбедуваме 30 дена полн износ враќање, Одличен услугата на купувачи носи может�

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Совршено се Вклопуваат Наменета за i Phone 12 Про Max .Ве молиме двојно проверете го моделот на вашиот телефо�

Мала големина и лесен за употреба】Особено за големи автомобили, подобрување на снег отстранување ефик�

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

Endcapped, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hydrophobic (van der Waals)

Помогне да се најде дент на автомобилот.Нов материјал,дент безболно отстранување поправка алатка линиј

90in, Може да се вчита 400g семе.Ќе птица влегува и го јаде, оставајќи трупот и uneaten семе зад себе во коритоток

◆Прекрасен Дизајн : Нејзините Нерѓосувачки Челик Дизајн Го Прави да Изгледа Добро во Секој Агол Ќе го п�

Screen protector ќе НЕ го покрива целиот екран, но само на рамна површина.Супериорен Влијание & Нула Заштита : цв�

1 четка за заби по пакет.Само добро направен класичен четка за заби!Бидејќи Звукот Чувства четка за заби

2 1 / 4" x 85' Термални Ролни Хартија.Пакување од 50 Ролни, Не BPA во слој 48gsm термички 3 година сликата живот.Врве

УЛ Наведени.Панел одбор монтажа.двоен скок.Тип на БЛ.Nokia Siemens BL Коло Прекинато е panelboard монтирани, не замен

Max моќ ракување : 600 W RMS моќност ракување : 300 W Отпорност : 4 ohm Фреквенција : 2khz25khz.Моќ ракување : Max 600 W RMS 300 W.З

【Компатибилни Модели】САМО наменета за i Phone 13 6.1 инчи 2021, НЕ за сите други модели на телефони, ве молиме п

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Абразивни подлога што се користи за одземање винил и бетонски подови.ОДЛИЧЕН КВАЛИ�

Место матични на подлога преку дупка влече мост и завртка knob Се повлече чкрапалото и ги применуваат црт�

Екстра Голем Капацитет Зачувате Вашите Контра Простор.МАТЕРИЈАЛ Прав обложен метал тело, нема рѓа, лес�

Крајот на снежните, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hyd

Благодарение на чекор вежба е целосно зависна од склони работ дека е само со 1mm должина,Ако се хранат брз

Scroll