Обновено
Intel Core i7-5500U 2.4 GHz SR23W Процесор 16GB RAM меморија 64GB SSD Лаптоп Плоча 11MBUZZ0431 за Google Chromebook Pixel LS Серија

Intel Core i7-5500U 2.4 GHz SR23W Процесор 16GB RAM меморија 64GB SSD Лаптоп Плоча 11MBUZZ0431 за Google Chromebook

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 3839.76

Intel Core i7-5500 U 2.4 GHz SR23 W Процесор 16 GB RAM меморија 64 GB SSD Лаптоп Плоча 11 MBUZZ0431 за Google Chromebook Pixel LS Серија.Дел Број : 11 MBUZZ0431 Compatible Дел Броеви : 310 C5 MB00 X0 Compatible Модели : Google Chromebook Pixel LS Series Processor/ПРОЦЕСОР : Intel Core i7-5500 UProcessor/ПРОЦЕСОР Брзина : 2.40 GHz (3.0 GHz Max Турбо)Мемориски Капацитет : 16 GBMemory Тип : DDR3 SDRAMStorage Капацитет : 64 GBStorage Интерфејс : SSDBluetooth Стандард : Bluetooth 4.0 Безжична Lan Поддршка : 802.11 a/b/g/n/ac Network/Комуникации : Intel Dual Band Безжична-AC 7260 (Модел : 7260 SDW)Тип : Лаптоп матична Плоча.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Моќ RMS / MAX : 300 W / 600 W.Одлична Минливи Одговор и Ниска Дисторзија.Нуди Фреквенција Одговор на 2 KHz25 KHz со 4 ил

Место матични на подлога преку дупка влече мост и завртка knob Се повлече чкрапалото и ги применуваат црт�

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

УЛ Наведени.Панел одбор монтажа.двоен скок.Тип на БЛ.Nokia Siemens BL Коло Прекинато е panelboard монтирани, не замен

Овие предиво кесички се направени од високо квалитетна платно материјал за издржливост.Направени од ок

Screen protector ќе НЕ го покрива целиот екран, но само на рамна површина.Супериорен Влијание & Нула Заштита : цв�

2 1 / 4" x 85' Термални Ролни Хартија.Пакување од 50 Ролни, Не BPA во слој 48gsm термички 3 година сликата живот.Врве

Ве молиме проверете со вашиот налепници внимателно во пакување на налепница.САМО налепници со Vanknight лог

【Двојна Полнач за PS5 Контролер】 Оваа станица за полнење е специјално дизајниран за PS5 Dualsense контролер.С�

【Уникатен дизајн】Различни од ОЕМ транспарентен школка на магла светлина, ние го донесе популарни пуше

【Безбедност】Европа CE уверение.Се испорачува од страна на USB адаптер, +5 V, многу ниска струја.Пријателск�

Работи одлично на помали вратата dings и град штета.како што авто, мотор, фрижидер, машина за перење и сл.Не�

【Компатибилни Модели】САМО наменета за i Phone 13 6.1 инчи 2021, НЕ за сите други модели на телефони, ве молиме п

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

КОМПАТИБИЛЕН : i Phone 12 Про Max.Вклучуваат Калено Стакло Екран Заштитник.МАТЕРИЈАЛ : Двојни слоеви на shockproof T

На рачни пескарење носителот има полиуретан поддршка плоча, флексибилни и многу издржливи, да го потисн

Квалитет на Услуга Ние обезбедуваме 30 дена полн износ враќање, Одличен услугата на купувачи носи может�

Shoe Box : Пластовидно пластични кутии за чевли ( големини до НАС 13) не само што ќе ви помогне да ги организир�

Главно се користи за некои фази за посебни separations.Направен во сад.Лесен за Употреба.Пакет Димензии : 12" L x

【Зошто ви е потребна за тоа】 : Нема потреба да чекаат за поправка на автомобил вдлабнатини во поправка �

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Помогне да се најде дент на автомобилот.Нов материјал,дент безболно отстранување поправка алатка линиј

Врвен квалитет на термичка хартија во ролни, јасни слики.Се користи за 57mm касиерот печатач, ПОС Печатач �

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Абразивни подлога што се користи за одземање винил и бетонски подови.ОДЛИЧЕН КВАЛИ�

Scroll