Обновено
10 Ролни Печатење на Хартија за Деца Инстант Печатење на Камерата, Премија Фото Печатач Термичка Хартија, Дете Инстант Печатење на Камерата Рефил Хартија 57 x 30 mm Печа

10 Ролни Печатење на Хартија за Деца Инстант Печатење на Камерата, Премија Фото Печатач Термичка Хартија, Дете

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 431.76

【10 Ролни Печатење на Хартија】 : Оваа печатење на хартија помина строгата пробни тестови, секој се тркалаат може да се печати високо-квалитетни фотографии, ве молиме да бидат сигурни да се рефил овој труд кога камерата снема вклучени хартија. 【Ултра Висок Квалитет】 : Оваа инстант камера термичка хартија е направен од висок квалитет на хартија, материјали, не само висока во сјај на кожата-пријателски и не-токсични, но, исто така, умерена во дебелина, не е лесно да се скрши, и многу издржливи.Белата рефил печатење на хартија лесно можат да бидат обоени и насликани. 【HD Печатење】 : Овој деца инстант камера рефил печатење на хартија, се користат високо-квалитетна термо слој, кој има висока дефиниција, високо-намалување печатење ефект, што го прави полесно за деца да се имитира бојата на реалниот објект за пополнување, да се стимулира децата и цртање графити интерес во игра и споделување. 【Она што Ќе Добиете за】 : 10 ролни на инстант камера бела рефил печати термичка хартија, секоја ролна хартија е за 2.2 во × 25ft и може да се печати за 60-75 фотографии. 24*7 часа пријателски услуги на клиентите. 【Лесен за Употреба】 : Оваа камера термичка хартија е погодна за деца инстант камери на различни стилови.Ве молиме да се Стави на термичка хартија во правилна положба пред печатење.Затворање на поклопецот, бидете сигурни дека снимањето хартија дуе 3 cm од поклопец.Премиум Рефил Печати термичка Хартија Спецификации : Материјал : висок квалитет на хартија Боја : бела Големина : 2.2 инчен x 25 ft Пакетот вклучува : 10 Ролни Термички печатење на хартија Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Моќ RMS / MAX : 300 W / 600 W.Одлична Минливи Одговор и Ниска Дисторзија.Нуди Фреквенција Одговор на 2 KHz25 KHz со 4 ил

【Безбедност】Европа CE уверение.Се испорачува од страна на USB адаптер, +5 V, многу ниска струја.Пријателск�

【Компатибилни Модели】САМО наменета за i Phone 13 6.1 инчи 2021, НЕ за сите други модели на телефони, ве молиме п

【Зошто ви е потребна за тоа】 : Нема потреба да чекаат за поправка на автомобил вдлабнатини во поправка �

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ�

Возилото Панел Место Puller Дент Ловец 3500 A Место Заварување Машина Multispot Хаубата Вратата Поправка 110 V / 220 V.�

Материјал : Направен од бука материјал, се повеќе издржливи.Широка Употреба : Таа е погодна за брзо влажн

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

Медиум Алатка Торбичка : 19.25" Високи X 4.Помали Алатка Торбичка : 19.Усовршувајќи Род Торбичка : 11.ЗАКЛУЧЕН, �

Овие предиво кесички се направени од високо квалитетна платно материјал за издржливост.Направени од ок

Endcapped, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hydrophobic (van der Waals)

Крајот на снежните, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hyd

Ова домашно милениче бавно сад е лесно да се чисти.Мазни и Тркалезни : со Оглед на начинот на домашни мил�

На рачни пескарење носителот има полиуретан поддршка плоча, флексибилни и многу издржливи, да го потисн

【Уникатен дизајн】Различни од ОЕМ транспарентен школка на магла светлина, ние го донесе популарни пуше

Ве молиме проверете со вашиот налепници внимателно во пакување на налепница.САМО налепници со Vanknight лог

Max моќ ракување : 600 W RMS моќност ракување : 300 W Отпорност : 4 ohm Фреквенција : 2khz25khz.Моќ ракување : Max 600 W RMS 300 W.З

【Повеќенаменски Кондензаторот Микрофон】Plug and play usb игри микрофон доаѓаат со USB Кабел ,само Само приклуч

❀❀☛[Промовира Здрава Исхрана за Кучиња] загатка фидер куче сад е внимателно дизајниран да го забави хр

Scroll