Обновено
L-SHISM Говорникот Мотоцикл Bluetooth Музичкиот Плеер, MP3 Мотоцикл Стерео Звучници FM Радио Прилагодливи LED Екран MT487 Водоотпорен (Боја : Сребро, Големина : Medium)

L-SHISM Говорникот Мотоцикл Bluetooth Музичкиот Плеер, MP3 Мотоцикл Стерео Звучници FM Радио Прилагодливи LED

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 916.80

Водоотпорен : Супер ниво четири водоотпорен на функцијата, за да се спречи вашиот играч од тоа да биде оштетена од водата.Висок квалитет и елегантен : Направен од премиум метал алуминиум материјал, против пролизгување и нула доказ дизајн, елегантен и модерен.Повеќе музика режими на репродукција ;Тоа може да се игра на музика од ТФ-картичка / ПОМОШЕН кабел / USB приклучок (Не се вклучени), лесен за употреба, поддржува MP3 / WMA музички формат.LED Екран и FM радио ;LED дисплеј, FM радио дизајн, 18 претходно емитува станици за вашиот избор.Брзо спарување;Bluetooth брзо спарување со било кој Bluetooth овозможува на паметни телефони.Bluetooth V2.1 EDR поддржува Bluetooth stereo музика игра.Прилагодливи ;Прилагодливи поддршка, е погодна за секој мотоцикл handlebars Safe заштита ;Ова мото говорникот има повеќе права за да бидете сигурни дека безбедно користење, како што се пренапонска заштита, обратна врска заштита, краток спој заштита.Спецификации : Тип : Мотоцикл Музика Player Material : алуминиум metal Color : Црна/Сребрена/Golden Quantity : 1 pc FMFM фреквентен опсег : 87.5 - 108.5 (± 0.55 MHz)Чувствителност : 26d BDistortion сооднос : 0.5%Јачина на бучава сооднос : 58 Db AMAM фреквентен опсег : 520 - 1630 (± 15 KHz)Чувствителност : 45d BDistortion сооднос : 1.0%Јачина на бучава сооднос : 45 Db Output напон : 2 X3 WMaximum капацитет : 2 X 6 WResistance : 4 - 8 Working напон : DC 12 VProduct големина : 260*82*78mm/10.22*3.22*3.07"Нето тежина : 540g/19.05 oz Packages : 1* Музика Player1*Корисникот manual1* Ален клуч.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Двојна Полнач за PS5 Контролер】 Оваа станица за полнење е специјално дизајниран за PS5 Dualsense контролер.С�

Крајот на снежните, големината на порите 100 Å, големина на честички 5 µm.Поделба механизам врз основа на hyd

Врвен квалитет на термичка хартија во ролни, јасни слики.Се користи за 57mm касиерот печатач, ПОС Печатач �

Моќ RMS / MAX : 300 W / 600 W.Одлична Минливи Одговор и Ниска Дисторзија.Нуди Фреквенција Одговор на 2 KHz25 KHz со 4 ил

Возилото Панел Место Puller Дент Ловец 3500 A Место Заварување Машина Multispot Хаубата Вратата Поправка 110 V / 220 V.�

【Компатибилни Модели】САМО наменета за i Phone 13 6.1 инчи 2021, НЕ за сите други модели на телефони, ве молиме п

【Зошто ви е потребна за тоа】 : Нема потреба да чекаат за поправка на автомобил вдлабнатини во поправка �

1 четка за заби по пакет.Само добро направен класичен четка за заби!Бидејќи Звукот Чувства четка за заби

Овие предиво кесички се направени од високо квалитетна платно материјал за издржливост.Направени од ок

Ве молиме проверете со вашиот налепници внимателно во пакување на налепница.САМО налепници со Vanknight лог

90in, Може да се вчита 400g семе.Ќе птица влегува и го јаде, оставајќи трупот и uneaten семе зад себе во коритоток

Лесен за користење : самолепило фланелен боксери обвивка има налепница дизајн на грбот.Кога го користит

【ЗДРАВА ИСХРАНА на САД】посебна пречка за храна пост дизајн може целосно да се прошири на јадење на вре�

Медиум Алатка Торбичка : 19.25" Високи X 4.Помали Алатка Торбичка : 19.Усовршувајќи Род Торбичка : 11.ЗАКЛУЧЕН, �

КОМПАТИБИЛЕН : i Phone 12 Про Max.Вклучуваат Калено Стакло Екран Заштитник.МАТЕРИЈАЛ : Двојни слоеви на shockproof T

На рачни пескарење носителот има полиуретан поддршка плоча, флексибилни и многу издржливи, да го потисн

Ова домашно милениче бавно сад е лесно да се чисти.Мазни и Тркалезни : со Оглед на начинот на домашни мил�

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р�

【10 Ролни Печатење на Хартија】 : Оваа печатење на хартија помина строгата пробни тестови, секој се тркал

Мала големина и лесен за употреба】Особено за големи автомобили, подобрување на снег отстранување ефик�

Scroll