Обновено
Милвоки.со Супер Sawzall 13 Amp 360° Ротирачки Се Справи Со Орбитал Reciprocating Видов Со Случајот

Милвоки.со Супер Sawzall 13 Amp 360° Ротирачки Се Справи Со Орбитал Reciprocating Видов Со Случајот

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 8376.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Новиот Милвоки.со ротирачки се справи со Орбитал Супер Sawzall Reciprocating Видов обезбедува врвна моќ и флексибилност. 360° ротирачки се справи со брави на 45° постепено и постојано може да се врти без да оди назад на почетна позиција.Активирањето може да остане вклучено додека ротирачки обезбедување на оптимален комфорт на корисникот во различни сечење апликации.Го видов има висок напојува 13 amp Милвоки.со вграден мотор за брзо орбитал сечење акција.Променлива брзина предизвика обезбедува 0 до 3000 удари во минута со 1-1/4 во.мозочен удар.Останатите карактеристики вклучуваат брзо бирање за повторувачки прекини, контра рамнотежа за неспокојот работењето со помалку од вибрациите и опрема за заштита спојки за подолго алатка живот.На QUIK-LOK сечилото менгеме обезбедува брза и лесна сечилото промени.На 6523-21, исто така, има QUIK-LOK кабелот за лесно областа замена и доаѓа со отпорност на носење. 360° Ротирачки се Справи со 13 Amp Милвоки.со Изграден Моторни Орбитал Сечење Акција Променлива Брзина на Активирањето, 0-3000 SPM 1-1/4 во.Мозочен удар Контра Избалансирани/Опрема Системи за Заштита Speed Dial QUIK-LOK Сечилото Менгеме QUIK-LOK Кабелот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран за работа и изгледаат како нови, со минимал

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

【Професионални】Дизајниран за голема брзина на сечење метал барања со телото и лим и идеален за тело пр

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Оваа Reciprocating Видов е направен од висок квалитет на Метални материјали, многу издржливи и не е лесно да ' р

Scroll