Обновено
Vetitkima Џемпер Хлапак, 3 во 1 Облека и Четка Цртан филм Преносни Електростатско Отстранување на Влакна Четка Џемпер Scraper Ротирачки Барабан се Држи Коса

Vetitkima Џемпер Хлапак, 3 во 1 Облека и Четка Цртан филм Преносни Електростатско Отстранување на Влакна Четка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1276.80

Специјално третирани фаќање на нето-лесно може да се отстрани lint, коса,pilling или pilling од облека, килими, листови, итн.Исто така погоден за џемпери, cardigans, tweed јакни, итн.Рачно работење, без батерија, нема потреба да ја дополните.Лесен за употреба, четка внимателно да се отстрани pilling,На нето риболов е пренослив, лесно да се чисти и повторна употреба.Само израмни на топката без да се оштети облека,Компактни димензии, погодна за семејни и патување. 1 PC Дома Креативни Леплива Коса Смена Рачно Коса Смена Џемпер Топката Remover Feature : специјално третирани фаќање на нето-лесно може да се отстрани lint, коса,pilling или pilling од облека, килими, листови, итн.Исто така погоден за џемпери, cardigans, tweed јакни, итн.Рачно работење, без батерија, нема потреба да ја дополните Лесен за употреба, четка внимателно да се отстрани pilling На нето риболов е пренослив, лесно да се чисти и повторна употреба Само израмни на топката без да се оштети облека Компактна големина, погодна за семејни и travel Specification : име на Производ : Еден раководител на косата лепење device Material : PPSize : 8.5x8.5cm Colors : зелена,бела,розова,Темно Blue Note : Поради прирачник за мерење и благо боја промени на различни прилагодувања на екранот, ве молиме овозможи разликата на 1-3 см (0.4-1.18 инчи)ви Благодарам за вашето разбирање, добар ден!Пакет се Вклучени : 1pc Коса стап.

Повеќе детали

Product name:
Single head hair sticking device
Material:
PP
Size:
8.5x8.5cm
Colors:
green,white,pink,Dark Blue
Due to manual measurement and slight color changes of different display settings, please allow a difference of 1-3 cm (0.4-1.18 inches) :
Thank you for your understanding, good day! :
Package Included:
1pc Hair stick :

Слични производи во категоријата

Сет содржи една целосна големина и една средна големина четка.Боите можат да се разликуваат, четка во со

Тип на производ : Свиња скелет.Произведени од страна 3Б Научни.Произведени во Германија.Пакет Димензии :

Овие револуционерни четки глајд модели преку tangles, да им се овозможи да важнича вашиот tresses со стил.Корис

Корисни алатки за двете салон и за домашна употреба.36 инчи (L x W) двострано работ четка : прибл.Соодветна г

Едноставно на рака операција.Нема електронски.Совршен за различни стилови на косата, вклучувајќи домаш

ЕкоПријателски Материјал : Вино Шише Со Затка Гроздобер Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направен�

Grip Slip технологијата , кои се Направени во Шпанија.За мека опуштени кадрици, голема јачина, големи делови.

Дршката крајот е направен од дрво и дизајн е уникатно полиран и има високакрај чувство на удобност.Чеше�

Тркалезна глава најлон чешел дизајн, мазна и не болеше главата.Постои една мала дупка (не е дефект) на airba

Голема Вредност.Голема Вредност за Пари.Направени во Англија.Вале Браќа сме единствениот производител

6 начини за стил на вашата коса!Четка, удар сува, навивам, исправете, volumize и масажа на вашиот скалп со еден

Голем Гребло Големина на Четката : Во 9.8 x 3.2 x 1.4 во; има marbled тело со розово злато акценти.Вашата коса четка

Совршен за чистење clipper и тример ножеви.Најлон влакната може да биде влажно санирани.Црна боја не покаже

Ø ИДЕАЛНА АЛАТКА ЗА СКАЛПОТ : Коса изгледа здрава, силна против кршење и повеќе прекрасни, идеална алатк�

Карактеристики : Материјал : ПП Големина : прибл.Опсег на апликации : на влажна коса четка е едноставно и �

Модел : СЕН705 БЛ.Топлина отпорни на температура 80℃.Четири заоблени косата совети засадени.IKEMOTO СЕН705BL За�

Лесно се отвори заврзана коса, намалување на болка и губење на кршење на, и да се избегне губење на штета.

Напомена : Мала Дупка (Не Е Дефект) Е Предвидено На Gasbag Перница За Да Се Овозможи Циркулација На Воздухот,

5 Cm)Материјал : Abs Полиестер+Најлон Игли+Tpr Воздух Cushion Scalp Масажа : Воздушна Перница Масажа Чешел Со Venting Ду

Супер брз и лесен : не води сметка на вашата коса.Се применуваат вашиот стил гел на вашиот малку влажна к�

Екстра фирма 100% свиња наежвам.Сатенски финиш темно дрво се справи 7 ред 8 1 / 2 инч Дијана 100% Свиња Стил Чет�

Исклучителен дизајн : појавата има меки линии, висококвалитетна дрвена рачка и ултрафини влакна.Тоа е, м

3 унци, однесете го до вашата бања, торба, автомобил, биро, или дневна соба.8 инчи и тежи само 2 Масажа на ск�

Производителот гаранција може да не се применува.ПРЕЦИЗНА КОМБИНАЦИЈА ОД НАЈЛОН и ПРИРОДНИ ВЛАКНА го Н

Оваа четка FLEX е да се обликуваат на скалпот.Мек, флексибилен Intelli Flex влакната detangle косата со леснотија.Со

Косата со Чешел Здравје Airbag Hairbrush Кадрава Коса Четка за Фризерски Салон Стил Шминка Алатки(Елипса).Нежно

ЕкоПријателски Материјал : Птици Цвеќе На Велосипеди Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена О�

◆Дрвени квалитет : Дрвена рачка ја прави бербер исчезнат четка нуди одличен ракување со допир и лесно д�

Scroll