Обновено
NA Куче Poo Берач Pooper Scooper Кутре Pooper Scooper Измет Почиста Домаќинство, домашни Миленичиња Материјали

NA Куче Poo Берач Pooper Scooper Кутре Pooper Scooper Измет Почиста Домаќинство, домашни Миленичиња Материјали

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1384.80

Лесно да се отстрани мразот и измет од било која површина, без користење на вашите раце, држејќи ги рацете, коловози и тревниците се чисти!.Може да се користи заедно со ткиво или пластични кеси, што е повеќе удобен и почиста.Висок-квалитет криви рачка за удобен зафат.Мулти-боја опција, одговара различна боја параметри.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме испратете ни e-mail во времето и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа да се справи со тоа за вас.Категорија : pooper scooper Item Бр. : мали pooper scooper Material : Plastic Origin : Taizhou, Zhejiang Specification : мали purple Specification : Мала големина & Yellow Specification : мали blue Specification : мали black Specification : мали розова.

Повеќе детали

small purple :
Specification:
Small size & Yellow
Specification:
small blue
Specification:
small black
Specification:
small pink

Слични производи во категоријата

????????Ергономски Удобно Дизајн : ергономски Дизајниран со рачка и менгеме дизајн, миленичиња pooper scooper обе�

【Мала ТЕЖИНА】 куче лопата е направен од високо квалитетен материјал, кој е издржлив и антистареењето.�

1, Погодност : Со интегриран ѓубре торба фармацевт, можете да користите било стандардна големина куче ѓу�

Куче отпад scooper доаѓа пресоставуваат и подготвена за итна употреба.На лопата и тавата се направени од из

На Spotty метал отворено / кинолошки фах & гребло од Кралската домашно милениче е лесен алуминиум лажичка с�

Дизајниран за лесно, една рака pickup прозорци на сите површини.Изработен од пластика, со широк, удобен заф�

Имајте раце се чисти : Тоа може лесно да ги собереш милениче измет без допирање на сопственикот раце.Изд�

Големина : 28x12cm.Lightweighted и преносни, погодно да се извршува додека шетаат кучиња.Погодно за здравје и зашт�

Таа е чиста и хигиенски исправна, и сопственик е на рацете немаат контакт со домашни миленичиња измет.Ви

Големина : 60x13.5x9.5cm.Lightweighted и преносни, погодно да се извршува додека шетаат кучиња.Погодно за здравје и з�

Нашите pooper scooper усвојува на ергономски ножици рачка, која е удобно и пазарот на енергија за да зафат.Тоа �

Scroll