Обновено
yanw Автомобил Шофершајбната Вшмукување Чаша Планината за Кобра 6000 6100 6500 Про HD GPS - SC3P

yanw Автомобил Шофершајбната Вшмукување Чаша Планината за Кобра 6000 6100 6500 Про HD GPS - SC3P

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76

100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Вшмукување чаша замена само.Дизајниран за да ја прикачите на оригиналниот лулка/заградата на задната страна од GPS (заграда не е вклучен).Има GPS уреди кои користат 4-prong штекер лулка/заградата.Екстра големи 70mm (2.75") вшмукување чаша база со заклучување показател за безбедна лепливоста.Пакетот Вклучува : 1 вшмукување чаша на големо пакување (електронски уреди во слики не се вклучени).Автомобил Шофершајбната Вшмукување Чаша Планината За Кобра 6000 6100 6500 Про HD GPS - SC3 P.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сопствени 3 D испечатени на производот, произведен за цел во боја и материјал на вашиот избор.Види вашиот

Вграденво пролет заклучување на протезата одговара на Одредениот 7 инчен таблети & 3...

Да се избегне на патот да се расправаме : Уживајте побезбедно, поудобно возење со Tom Tom КликнетеиДиск, Пла

Замена заградата / држач за Garmin Нова 40 40 LM.Компатибилен со сите Garmin Нова монтажа пиедестал со Garmin 17mm топ�

Компатибилен со нашите целата линија на Tackform Enduro Серија 20mm компоненти, кој се состои од вшмукување чаши,

Патентирана универзална гумена топка и приклучок систем ви овозможува да се качи буквално ништо никаде

Компатибилен за RAM меморија, за mohile телефон загради.Со двоен топката корекција, ова планината ви овозмож

Практична настава : се Компатибилни се со паметни телефони и навигациони уреди до 3.7" широк, со гума зафа�

НЕОПХОДЕН ДОДАТОК : Збогатување вашата инсталација избор.Овозможување на вашиот велосипед планината д�

100% Сосема Нов, Изработени од пластика, многу издржлив и силен.Екстра GPS месеци се совршено решение за дви

Оваа компонента припаѓа на Tackform Претпријатие Серија која се базира на голем 1" rubberized топката.Целата сери

Ултра Зафат дизајн значи gps уред никогаш не паѓа надвор од планината.Вграденво заградата се вклопува до

Мотоцикл мобилен телефон заградата монтажа адаптер.Погоден за мотоцикли монтира на рамката.Материјал :

Ултра Зафат дизајн значи gps уред никогаш не паѓа надвор од планината.Вграденво заградата се вклопува до

Дизајниран за Време на Судењето и Триатлон велосипеди Бар Летаат TT 4 ќе се качи на вашиот компјутер, кам�

COMPATIBILITIY : носител е компатибилна со следниве модели : на Работ 20, Edge 25, Edge 200, Edge 500, Edge 510, Edge 520, Edge 800, Edge 810, Edge

"Една Рака Операција: Користење на автомобил телефон носителот, вие едноставно можете да го закачите и�

Ултра Зафат дизајн значи gps уред никогаш не паѓа надвор од планината.Вграденво заградата се вклопува до

Опис : Тоа е само компатибилни за 1621 NX.Забелешка : ве Молиме проверете со вашиот автомобил модел, позициј�

Dual рака база придава на различни железнички големини; дијамант адаптер swivels за да се постигне идеална аг

Buy Bits hybird планината пакет со 12mm хексадецимален hols матични планината одговара на Хонда Blackbird & многу Kawasaki �

Оваа компонента припаѓа на Tackform Претпријатие Серија која се базира на голем 1" rubberized топката.Целата сери

Scroll