Обновено
Страна Огледало Precut Винил Заврши Шалче за Полнење Компатибилен со и Одговара на Camry 2018-2021 - Мат Војска Зелена

Страна Огледало Precut Винил Заврши Шалче за Полнење Компатибилен со и Одговара на Camry 2018-2021 - Мат Војска

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1149.60

ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА и БЕЗБЕДНО ОТСТРАНУВАЊЕ Читање опис на производот за понатамошното инсталација насоки.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - Прецизност намали за вашиот прозорец трим - Променете го чувствуваат и изгледот на вашето возило, без големи трошоци.ТИП - Лепило Винил Филм - Мат Серија.Спецификација на производот : - Премија Фрлија Винил - Precut и дизајнирани за вашето возило само.АВТЕНТИЧНОСТА - 100% задоволство гарантира или вашите пари назад.Ако некогаш се имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот тим кој е подготвен да му помогне.6) Прочитате вклучени насоки за екстра guidance Let ни покаже дека ние се грижиме за сите наши клиенти, 100% задоволство загарантирани! *Ве молиме контактирајте со нас ако го извршите во било прашања и на нашите клиенти тимот за поддршка ќе бидат повеќе од среќни да ви помогне!.Осигурете се дека областа е чиста, слободен од нечистотија, маст или други debris2) Кора надвор од лепило винил decal од поддршка (земи екстра пар на раце да ви помогнат!)3) Внимателно се применуваат на винил преку decal area4) Бидете сигурни дека за да се постават на винил станот, користејќи мека алатка да им помогне на применуваат decal и да ги елиминираат било воздух bubbles5) Започне со примена од еден крај до друг, ги следат во внатрешноста на рабовите за време на вашата апликација.Откако сте подготвени за нова decal или сакате да го отстраните од вашиот површина, нашите високо квалитетни винил поддршка ќе не остави никакви несакани остатоци или дамки.Ова не е задолжително, но се препорачува (не се вклучени)- УВ Заштитен Слој + Временски Отпорни на Површината - Винил има природен "меморија" - тоа може да биде збрчкана и потоа се вратил во близина на оригинална состојба со нежна топлина применуваат Основните Упатство за Инсталација : 1) Ги надолу и да се чисти вашиот прозорец уреденост.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Купи сега, а можете да!.Ја заштитува вашата боја од гребнатини и носат.Ова е 3 D црна јаглеродвлакна (twillтк�

Големи 60" се тркалаат големини значи дека можете да го покрие целиот делови беспрекорно со доверба 3 год

Avery Dennison SW900 ВРХОВНИОТ ЗАВИТКУВАЊЕ Лесно се Применуваат Фрлија Винил Филмот е премиум квалитет фрлија ф�

Висок квалитет на винил налепница.Испечатени од страна proffesional печатач.Сликата е ламинат за заштита.Нал�

Ултра висок сјај заврши со ламинатни на врвот, најреална влажни карбонски влакна изглед.Сува примена се

Невидливи во Согласност воздух ослободување канали се обезбеди брзо, лесно и практично меурслободен ин

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ за Разлика од обичните стап и кора налепници, нашите decals се направени од вистинска еки

★Заштита на автомобил тело површини од гребнатини,нечистотија,и изложеност на временските услови.Отст

Инсталација удобен и добра адхезија, не влијае на оригиналната светлосна далеку и не влијае врз автомоб

Задоволни клиенти покажат нивните возила и да генерираат линкови за вашиот бизнис.5 мили двојна фрлија �

Винил е обезбедени со вашиот автомобил користејќи индустријаводечки 3 Mлепило технологија, така што сит

Или само да ги красат вашата играчки.многу боја за избор.Црвено Црна, Сива боја Маскирна Винил Мотоцикл �

Ново!Доаѓа во VVi Vi D+ премија линија.Реален поглед, допир и се чувствуваат!.Само лепило со балонслободен м�

HD Маскирна Винил Заврши Филмот Кој 3 M Controltac Со Согласност v3 Лепило.Stateoftheart HD 1440 dpi*, Супер Висока Резолуци�

Оваа премија автомобилската винил од VVi Vi D Vinyls е специјално конструиран за DIY'ers.Оваа трајни филмот е иде�

Самолепливи поддршка со Воздух Канали за Ослободување (МеурБесплатно).Може да се рекрена, repositioned, и се п�

Додадете стил и заштита на вашиот автомобил е венчиња.Овие проекти се специјално дизајнирани за DIYers, ко�

HD Маскирна Винил Заврши Филмот Кој 3 M Controltac Со Согласност v3 Лепило.Stateoftheart HD 1440 dpi*, Супер Висока Резолуци�

ФЛЕКСИБИЛНИ можат да се применат на екстремни криви површини со малку трпение и работа Кога се загрева �

Се Отстранува Воздухот За Ослободување, Сува Инсталирате, Repositionable 3 M Scotchprint Заврши Филм Серија 1080 Scotchprint

Материјалот е специјално направени за возило екстериер бои површина во добра состојба.Исчезнува може д

Премиум Маскирна Мат винил заврши доаѓа со бесплатни алатки ( Освен Големината на Примерокот ).Самолепл�

9 mils Application : Dry Features : VVi Vi D Природни Воздух ослободување, Centerpoint Технологија, VVi Vi D Топлина осигурач, VVi Vi D с

Оваа винил е пренослив во случај некогаш сте сакале да го симнат.Најдоброто нешто во врска со тоа е дека

НОВИ VVi VID+ Винил!Оваа премија автомобилската винил од VVi Vi D Vinyls е специјално конструиран за DIY'ers.Оваа тра�

Можете да поставите оваа винил заврши насекаде : врати, тркала, мотор заливи, капи, покривот украси, трка�

ПреИнсталирате : Има дополнителни на 3тиот слој заштитна фолија за заштита на винил лист од гребнатини з

Scroll