Обновено
Gosso 80Pcs Круг Обетки Beading Обрачот Шарм (К Злато,Бела К) со 100Pcs Earring Куки Карики и 100Pcs Отворите Скок Прстени за Накит Одлуки Earring и рачно изработени DIY Одлуки Подароци Доа?

Gosso 80Pcs Круг Обетки Beading Обрачот Шарм (К Злато,Бела К) со 100Pcs Earring Куки Карики и 100Pcs Отворите

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 119.76

Разни DIY Додатоци за Вашиот Изберете : Можете да виси на различни pendant и DIY додатоци.Материјал и Големина на : Нашиот круг обетки beading обрачот шарм се направени од алуминиум, лесно да се стави на и надвор, не предизвика оштетување на слухот, трајни удобно и повторна употреба; круг обетки beading обрачот : 15mm,20mm,25мм,во дијаметар 30мм.Соодветна големина и уникатен дизајн одговара за разни DIY.Пакетот Вклучува(вкупно 280pcs) : 40pcs Круг Обетки Beading Обрачот Шарм (K Gold)+40pcs Круг Обетки Beading Обрачот Шарм (Бела К)+ 50pcs Earring Куки Карики (K Gold)+50pcs Earring Куки Карики(Бела К)+50pcs Отворите Скок Прстени(K Gold)+50pcs Отворите Скок Прстени(Бела К),и доаѓа со подарок кутија.Доволно количини за вашата дневна DIY.DIY рачно изработени Подароци Оркестарот : Ако сакате да креирате еден лични и уникатен рачно изработени подароци , нашите круг обетки beading обрачот привлечност е голем изберат за вас, можете да ги користите за да го практикува вашиот рацете на вештина,а исто така може да одговара на вашиот разни украси,привезоци или монистра, светла и единствен, со додавање на многу шарм кога носи нив,погодни за различни возрасти женски да ја покаже својата убавина.Како Значаен Подарок : Како DIY љубовници ,можете да ги споделите со вашето семејство и пријатели,како единствена подароци во разни прилики за нив, како што се : роденден, Денот на Вљубените ,денот на Благодарноста, ноќта на вештерките и Божиќ, тоа е топол и значајни подароци и тие ќе бидат тоа го сакаат.Спецификација:Боја : K gold и бела К Форми : круг Материјал : премиум квалитет легура Карактеристики : трајни удобно и повторна употреба,лесно да се стави на и надвор,соодветна големина и уникатен дизајн одговара за разни DIY.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Злато Исполнет, 1 / 20 14k Злато од страна на Тежина.Противалергиски и Економичен.Најдобра замена за 14 K злат

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд�

1 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY01

50 Пара Аудио Касета Ленти Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм W4 OB6 Големина : Уво Пад : (Appro x .)23 x 16mm(0.

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд�

Пакетот вклучува : пакет доаѓа со 24 парчиња на дрвени dangle приврзоци во 12 различни стилови, 50 парчиња скок

Практични функции : Ова јасно earlobe поддршка влошки се специјално дизајнирани за да се одржи било обетки �

* Одлично за earring одлуки, можете да ги додадете сите видови на материјали за DIY свој уво studs...

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм Q3 ZX8 Був Cabochon База на Празно.Го

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд�

Овој пакет доаѓа со 100 парчиња на earring pin studs,100 парчиња на пеперутка earring грбот и 100 парчиња на куршум earring н

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки H4 FJ0 Шупл

Мерења : круг недовршени дрво сублимација earring е прибл.DIY како ви се допаѓа : Овие сублимација празно обет

25 Пара Тропска Риба Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм A6 TT6 Големина : Уво Пад : 11 x 15 x 3мм (0.43" x 0.59" x 0

Ова е нов сет на 5 парови на 14 karat злато исполнет пастир кука обетки.Одлична за правење на обетки.Сите има�

100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE51

1 Назад & 1 Двојно Рецка Пост : 18 K Цврсти Бели Златен Премија за Безбедност во Собата.Dualтабот ослободување

Само додадете вашите омилени слики, цртежи, смола, embossments, монистра, и да ги поправат со транспарентни ст�

Scroll